Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna - tania, kilka dni w Polsce...poradźcie!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdaWalcz
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 12
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 23 Sie 2014, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie wybieramy się do Grecji w podróż w październiku. Niedługo idziemy zarezerwować wycieczkęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Pią 23 Paź 2015, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie znacie jakieś miłe miejsca nad morzem?
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Pią 23 Paź 2015, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak jedziemy nad morze zwykle wybieramy miejscowości ,w których jest wiele atrakcji. Lubie leżeć na plaży ale nie całe dnie.Fajnie jest coś zobaczyć, pozwiedzać. Człowiek się wtedy tak nie nudzi. Polecam wybrać się do Kołobrzegu. Obecnie jest to moja ulubiona miejscowosć nad morzem.Niedrogie noclegi, kilkmat oraz piekne plaże.

Już dwa razy byliśmy tutaj: http://verano.kolobrzeg.pl/ - jest to sanatorium w centrum Kołobrzegu. Byłam tam już kilka razy. Można tam w dobrej cenie wykupić sobie cały pobyt z wyżywieniem oraz noclegami.
Powrót do góry
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 23 Paź 2015, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jak ja nie lubię Kołobrzegu duże miasto gdzie nie ma spokoju. Czuje się tam jak bym była u siebie w mieście...
Ja polecam spokojniejsze mieściny na morzem np. Niechorze uśmiech byliśmy tam z mężem raz robiliśmy sobie wycieczki do Kołobrzegu właśnie do Rewala. Naprawdę fajna miejscowość.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pią 23 Paź 2015, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie lubię dużych nadmorskich miejscowości... Człowiek na człowieku na plaży leży...

Też tak jak tynka wolę mniej oblegane miejsca oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pią 27 Lis 2015, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie trzeba leżeć ręcznik na ręczniku .Czasami wystarczy odejść kawałek aby natrafić na spokojną plaże, na której nie ma tylu osób. Sama lubię polskie morze ale wybieram raczej wieksze miejscowosci. Takie, w których jest sporo miejsc do odwiedzenia bo nie lubię codziennie tylko leżeć na leżaku. Lubię poznawać nowe okolice, zabytki.

Zima nastomiast o wiele lepiej wybrać się w polskie góry. Nad morzem nie ma co robić...
Poczytajcie sobie o Szklarskiej Porębie, ktora jest moją ulubiona miejscowością górską:
http://www.polskaatrakcyjna.pl/atrakcje/tag/t-szklarska-poreba-atrakcje-turystyczne

na miejscu jest bardzo wiele ciekawych zabytków.
Powrót do góry
travola
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto 15 Gru 2015, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jednym z najfajniejszych miejsc w Polsce na takie kilka dni odpoczynku jest Kazimierz Dolny. Mega romantyczne miejsce uśmiech Wiem, bo byłam tam uśmiech
_________________
http://artofemotions.pl


Ostatnio zmieniony przez travola dnia Czw 14 Sty 2016, 16:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Pon 28 Gru 2015, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku byliśmy nad morzem w Jantarze. Nie pamiętam nazwy hotelu ale pamiętam że był nad jeziorem. Cudownie romantyczne miejsce. Śniadania i obiadokolacje jedliśmy na tarasie z widokiem na jezioro a później szliśmy opalać się nad morzem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Pon 28 Gru 2015, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rownież postawiłabym na morze. Jest romantycznie a w tych większych miejscowościach zawsze jest co robić. Nawet poza sezonem. Z uwagi na to ,ze jest to podroż poślubna to nie oszczędzałabym na apartamencie ale wynajęłabym na Waszym miejscu coś w wysokim standardzie tak aby wygodnie sobie wypocząć.
Możecie zajrzeć sobie na stronę:
http://www.dhapartamenty.pl/

W dobrej cenie mozna tam wynająć sobie własne mieszkanie w Gdańsku. Jest to moim zdaniem o wiele wygodniejsza opcja niz wynajmowanie sobie noclegów w hotelu. Macie większą przestrzeń uśmiech
Powrót do góry
kajab
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 29 Gru 2015, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze gory stolowe? oczko I sesja slubna w gorach oczko
_________________
Love & Lifestyle Photography
www.kajabalejko.com
https://www.facebook.com/balejkophotography/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group