Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna - tania, kilka dni w Polsce...poradźcie!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozalcia87
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 2

PostWysłany: Nie 16 Wrz 2012, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z czystym sumieniem mogę polecić [REKLAMA] Spa. Słyszałam same dobre opinie, bo niedawno znajoma wróciła z mężem. To jest w [REKLAMA] także poza Spa, dodatkowa atrakcja. Poza tym można odpocząć po całej przedślubnej bieganinie Smile) No i wykupić jakieś miłe zabiegi dla dwojga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Czw 28 Lut 2013, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zaczęliśmy się poważnie zastanawiać nad Bieszczadami. Jednak nigdy tam nie byłam i w ogóle nie znam się zbytnio na okolicy, więc liczę, że może ktoś mieszka w pobliżu albo był na wakacjach w Bieszczadach (na pewno znajdą się takie osoby Smile )
Jaką okolicę polecacie, żeby wypocząć, wyciszyć się, trochę pozwiedzać i nacieszyć przyrodą? Słyszałam jedynie, że okolice Soliny to imprezownia, całonocne dyskoteki i te sprawy, ale nie wiem, czy to prawda. W każdym razie mnie takie coś nie interesuje.
Nie muszą być konkretne hotele (ale jeśli znacie coś godnego polecenia, to chętnie wysłucham Very Happy), wystarczą nazwy miejscowości, gdzie mogłabym znaleźć coś dla nas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness, ja sie w zeszlym roku zakochalam w Bieszczadach, mieszkalismy w Ustrzykach Dolnych, których nie polecam jesli chcesz polazic troche po górach, bo one to wlasciwie nawet w Bieszczadach jeszcze nie sa, trzeba dojezdzac na szlaki. Za to Ustrzyki Górne to juz jest centrum wycieczkowania, ale tam z kolei nic nie ma (w sensie "miasteczko" sklada sie z doslownie kilku budynków).
Nastepnym razem chce sie wybrac do Wetliny, bo stamtad startuja rózne fajne szlaki na poloniny, a i sama Wetlina chyba przyjemna wioska, choc tez malutka.
W kazdym razie jesli nie chcesz imprezowni, a kontakt z nautura i spokój to Wetlina bylaby chyba bomba uśmiech Albo Cisna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam Wetlinę, jeśli lubisz odludzia uśmiech
Nocleg też mogę tam polecić uśmiech

Solina, Jawor itd- kojarzy mi się z obozami studenckimi, bardzo fajnie,ładnie ale faktycznie imprez po pachy uśmiech zwłaszcza jak nasi studenci dalej tam jeżdżą język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uśmiech Ewelajn, to możesz mi podać na PW namiary na ten nocleg? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 2 Mar 2013, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nastepnym razem chce sie wybrac do Wetliny, bo stamtad startuja rózne fajne szlaki na poloniny, a i sama Wetlina chyba przyjemna wioska, choc tez malutka.
W kazdym razie jesli nie chcesz imprezowni, a kontakt z nautura i spokój to Wetlina bylaby chyba bomba Albo Cisna.



Ojj z takim stwierdzeniem bym uważała.. Teraz to takie koncerty potrafią robić, że ja, mająca daleko do Bazy, albo Rancha je słyszałam. Jak się trafi na zły dzień, albo mieszka koło tych miejsc, to można mieć imprezę cały czas;p Ostatnio akurat byliśmy na tydzień i cała Wetlina była obklejona plakatami o koncertach, akurat 2 w tych dwóch miejscach i było głośno;p Ale miejsce bardzo dobre, jak chce się chodzić po górach to wszędzie blisko. Można jeszcze rozważyć Ustrzyki górne, tam spokojniej, a jest gdzie zjeść itd.

Solina - trochę jak nad morzem. My zazwyczaj jedziemy na 2,3 dni. Jednak tłok i to wszystko mi nie pasuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 8 Lip 2014, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Jastrzębia Góra. Jest tam teraz wybudowany taki nowy ośrodek w którym można dobrze spędzić swój urlop, a zwłaszcza podróż poślubną. Do dyspozycji jest basen i inne atrakcje. Polecam ich ofertę na ciach! reklama usunięta. ruda_wiewiórka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rudex
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mazurskie jeziora ? Przy okazji możecie Olsztyn pozwiedzać i inne okoliczne atrakcje, np. wilczy Szaniec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
copacabana
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 17

PostWysłany: Sro 13 Sie 2014, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat w sam raz dla mnie (już kocham to forum! uśmiech ) bo też z przyszłym mężem nie możemy sobie pozwolić na długi i daleki wyjazd, a że oboje kochamy Bieszczady, to pomyślałam o tygodniowym pobycie tam. Zwykle jeździliśmy pod namiot, a że ma to być nasza podróż poślubna, to tym razem wybierzemy się do ośrodka. Wybrałam taki reklama usunięta, ruda_wieiwórka bo ma wiele atrakcji, ale może macie pomysły na jakieś inne ciekawe noclegi połączone z atrakcjami w Bieszczadach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 13 Sie 2014, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Cytat:
Nastepnym razem chce sie wybrac do Wetliny, bo stamtad startuja rózne fajne szlaki na poloniny, a i sama Wetlina chyba przyjemna wioska, choc tez malutka.
W kazdym razie jesli nie chcesz imprezowni, a kontakt z nautura i spokój to Wetlina bylaby chyba bomba Albo Cisna.



Ojj z takim stwierdzeniem bym uważała.. Teraz to takie koncerty potrafią robić, że ja, mająca daleko do Bazy, albo Rancha je słyszałam. Jak się trafi na zły dzień, albo mieszka koło tych miejsc, to można mieć imprezę cały czas;p Ostatnio akurat byliśmy na tydzień i cała Wetlina była obklejona plakatami o koncertach, akurat 2 w tych dwóch miejscach i było głośno;p Ale miejsce bardzo dobre, jak chce się chodzić po górach to wszędzie blisko. Można jeszcze rozważyć Ustrzyki górne, tam spokojniej, a jest gdzie zjeść itd.

Solina - trochę jak nad morzem. My zazwyczaj jedziemy na 2,3 dni. Jednak tłok i to wszystko mi nie pasuje.


Solina - BLE BLE BLE. Dobrze to tam było w latach 70. Teraz jak człowiek tam jedzie to się czuje jak w Kołobrzegu. Makabra, syf kiła i mogiła i do gór daleko. Moja noga tam z własnego wyboru nie postanie więcej.

Jak ktoś potrzebuje konkretnej ciszy to polecam schronisko w Łupkowie Very Happy Very Happy Very Happy z tym, że tam warunki słowiańskie. No i nie są to stricte Bieszczady.
Ja zamiast Wetliny poleciłabym Ustrzyki Górne, I blisko na Tarnicę i na połoniny i ok 7 km do Wołosatego uśmiech
Fajny szlak jest na Połoninę Wetlińską ( i dalej można na Caryńską do Ustrzyk Górnych) ze Smereka i potem można w dół iść do schroniska "Jaworzec" i przez Kalnicę wrócić do Smereka. Bardzo ładna trasa. A zresztą, co tu dużo pisać. Trzeba plecak na plecy założyć i śmigać w góry oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group