Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla Ukochanego ;>
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2011, 22:03    Temat postu: Prezent dla Ukochanego ;> Odpowiedz z cytatem

Kochane moje, zabijcie mnie jeśli temat założył już ktoś inny, jak można było wcześniej zauważyć mam antytalent do znajdowania zaistniałych już tematów i zakładam nowe, aczkolwiek mam nadzieję, że takiego jeszcze nie ma uśmiech

Więc może zacznę od początku..
30.września jak wiadomo jest dzień naszych chłopców oczko I ja już teraz myślę co podarować mojemu ukochanemu i nie mam pojęcia... Może mogłybyście mi jakoś doradzić? Może powiedzcie co Wy planujecie na ten dzień uśmiech Chciałabym Go jakoś zaskoczyć uśmiech Może jakaś kolacyjka (jak macie jakieś fajne pomysły to dajcie błagam je w dziale "forumki w kuchni") uśmiech ale prócz dobrego jedzonka chciałabym podarować mu coś, praktycznego, fajnego i w ogóle oryginalnego oczko Błagam wspomóżcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2011, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż, jako,że ja nic nie dostaję na dzień kobiet, on też nic nie dostanie.
Zresztą, nie jest oryginalny w swoich marzeniach- jak stwierdził,prezent, który da mu najwięcej radości, nie będzie wymagał ode mnie żadnych wydatków.......... Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2011, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, hihi ciekawe co Twojemu Lubemu chodzą za kosmate myśli po głowie lol
Ja myślałam ostatnio nad zestawem narzędzi lol Widziałam fajny komplet właśnie, on lubi majsterkować Very Happy Ale nijak ma mi się to do romantyzmu Very Happy Bo co? Romantyczna kolacja przy świecach, a ja nagle do niego "Masz kochanie, kupiłam Ci np. młotek?!" lol kiepsko, kiepsko uśmiech Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2011, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 23:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe a ja zapomniałam o tym dniu ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołeczku z tymi narzędziami to też trzeba uważać bo mój M. to np. ogląda dwie pary (dla mnie takich samych) kombinerek i po chwili stwierdza, że jedne są do bani a drugie super lol no cóż my też łatwo stwierdzamy, że jeden tusz do rzęs jest super a drugi do bani a dla naszych chłopów to wszystko jedno oczko

Podsumowując - co roku mam ten sam problem jeśli chodzi o dzień 30 września... ja dostaję kwiaty i czekoladki na dzień kobiet (ewentualnie jakiś drobiazg do tego), ale do niego z kwiatkami nie wystartuję oczko także w tym roku po raz n-ty nie mam pomysłu... hmmm ostatnio na jakąś okazję dostał rajdowe rękawiczki, ale to za drogi gips tak po prostu na dzień chłopaka... ajjjć...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:35, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny przenieście się tutaj http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=4587&highlight=pomys%B3y+prezent
Pomóżmy sprzątać nieobecnym moderatorom Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że my zazwyczaj jakieś ubrania kupujemy.. Większość takich typowych prezentów już wyczerpałam, więc jak nie ma czegoś co się akurat przyda jest ciężko. Ale kolacja zawsze się sprawdza;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nina
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo,tu znalalazlam propozycje na dzien chlopaka
http://www.takapaka.pl/strona/dzienchlopaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group