Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie będziecie mieszkać po ślubie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już mieszkamy sami, ale jak mieszkaliśmy u mojej mamy to mało nam się związek nie rozpadł przez to! Mieszkaliśmy u mojej mamy czekając na mieszkanie. Bałam się zbliżeń, bo wydawało mi się, że wszystko było słychać.
Tragedia.
Moja mama sama nam nigdy nie weszła, ale i tak się bałam. Na szczęście już można robić co się chce.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 22 Sty 2016, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My odrazu zakładaliśmy, że nie będziemy mieszkać z rodzicami. Nie dałoby rady wytrzymać uśmiech Wzięliśmy kredyt i kupiliśmy mieszkania bydgoszcz. Nie wyobrażam sobie mieszkać z rodzicami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2016, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od finansow i wygody. Jak się pojawiają dzieci to od razu można zostawić je u babci. Wiadomo w drugą stronę też jest wiele argumentów.

Aczkolwiek własne mieszkanie szczególnie w dobrej okolicy to bardzo dobry pomysł, szczególnie gdy dzieci już nieco podrosną. Oferta mieszkania sprzedaż lublin jest całkiem niezła właśnie dla rodzin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oleczka99
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2016
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 5 Paź 2016, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej za granicą...
_________________
Prawdziwa przyjaźń doświadcza się wtedy, gdy zapada ciemność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 24 Paź 2016, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie o budowie domu to pomyślcie o takim rozwiązaniu jak dom pasywny. To rozwiązanie energooszczędne, które stosuje się coraz częściej. Polecam projekty firmy Dom Plus http://krajowy.biz/firma,domplusorgpl, ich budynki odznaczają się bardzo wysoką estetyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie możecie się zdecydować na wybór domu lub mieszkania to polecam skierować się do profesjonalnego biura nieruchomości, na przykład do Centrali Nieruchomości http://krajowy.biz/firma,centralanieruchomoscipl. To firma prowadząca działalność z zakresu obrotu nieruchomościami. Na pewno znajdą dla Was najlepsze propozycje i sami wybierzecie tą, która spodoba się Wam najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blasfargrup
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 15

PostWysłany: Pią 28 Paź 2016, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na początku mieszkaliśmy z moimi rodzicami, ale teraz przenosimy się do swojego mieszkania. Kupiliśmy mieszkanie w starej kamienicy, a teraz je odnawiamy. Mąż właśnie dostał ode mnie szlifierkę i materiały ścierne http://www.mirka.com/pl/pl/ i działa ze scianami. Wszystko ma być szaro-białe. Ja zajmuje się tym co przyjemne - wybieram meble! Ostatnio zakochałam sie w modelach Vox.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 31 Paź 2016, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie domów z drugiej ręki to śmiało możecie zajrzeć na stronę http://krajowy.biz/firma,nowydom-nieruchomoscipl. To biuro nieruchomości Nowy Dom z Krakowa. Oferują najróżniejsze domy i mieszkania na sprzedaż w Krakowie. Moim zdaniem to fajna opcja bo kto by nie chciał mieszkać w Krakowie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JacekPP
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 9 Lis 2016, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my mamy zamiar zamieszkać w kawalerce na start. Będziemy co prawda mieszkać w jednym pokoju ale nie widzę na razie w tym problemu. Koszty są małe i będziemy mieli po prostu czas żeby trochę się ogarnąć i poszukać lepszej pracy. Mieszkanie u rodziców moim zdaniem nie chodzi w grę i mija się trochę z celem. Czas na samodzielność już język
_________________
Nigdy nie bój się marzyć o czymś lepszym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakie masz cele:P bo ja osobiście nie widzę w tym żadnego problemu. A przynajmniej nie takie by przysłaniały korzyści. Ale wiadomo w pełni własne mieszaknie to zawsze plus ostatnio sami o tym myślimy bo całkiem łądne mieszkanie lublin się nam pojawiło na horyzoncie:) ale zoabczymy jeszcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
Strona 23 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group