Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Powrót do stanu sprzed ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, bo najpierw jest owulacja, a potem okres uśmiech Więc jak zaciążysz przy pierwszej owulacji, okresu nie dostaniesz już. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie lol Karmienie nie jest antykoncepcją język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiulaaa019 napisał:
Kurde a ja nadal nie mam @.
Czasem mi jej zaczyna brakować..
Słyszałam że karmiąc piersią i nie mając miesiączki można zajść w ciążę.
To prawda?


Asiula spokojnie ja pierwszą miesiączkę dostałam 1,5 roku po porodzie...dodam, że nie zabezpieczaliśmy się w ogóle....no ale ja brałam pod uwagę możliwość ciąży.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiula a byłaś już u lekarza na usg?
Ja dostałam jakoś po 4-5 miesiącach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 21 Lis 2013, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na kontroli jakoś 2 - 3 mies po porodzie.
Noszę się z zamiarem odwiedzenia go, ale to dopiero w nowym roku język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 8 Wrz 2014, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o pierwsze zalecenia do zdrowej, lekkostrawnej diety.

Należy zapomnieć, co znaczą kaloryczne sosy, smażenie i patelnia pełna oliwy. Wszystko to zamieniamy na gotowane mięso, warzywa na parze i inne pożywne, ale i niskokaloryczne posiłki. To, o czym w tym okresie należy pamiętać- to 5 posiłków dziennie, każdy po około 300 kalorii. Pijemy dwa-trzy litry wody dziennie, pozbywamy się słodzonych soków i herbat z trzema łyżeczkami cukru.

Póki mamy możliwości, karmimy nasze dziecko jak długo się da.

Dziecko pijąc mleko otrzymuje najważniejsze do prawidłowego rozwoju składniki, a obkurczanie się macicy, wpływa na zmniejszanie się obwodu naszego brzuszka.

Nie zapominamy o ćwiczeniach.

Najbardziej znane, ćwiczenia mięśni Kegla to sposób na piękny, płaski brzuch, już trzy miesiące po porodzie. Ćwiczymy wszędzie, gdzie się da i jak długo się da. Oglądając telewizję, jedząc posiłek, trzymając nasze maleństwo na rękach. Spinając mięśnie, dajemy możliwość ich pracy, która wpływa i na mięśnie brzucha, a więc mocne mięśnie i piękną skórę.

Warto również pamiętać o drobnych ćwiczeniach, takich jak brzuszki, pompki i inne rozciągające czynności.

Dużo spacerujmy, bo to pomaga naszym dzieciom i to właśnie wpływa na nasz piękny wygląd i nienaganną sylwetkę. Może warto raz w tygodniu wysłać dziecko na godzinę do babci, a samemu WYBRAĆ się na basen. Jest tyle sposobów dojścia do upragnionego wyglądu, że trzy miesiące i nasze ciało będzie wyglądać jak dawniej- czyli w pełni rewelacyjnie.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, dzięki którym możemy spiąć to, co na brzuchu zostało.

Warto zaopatrzyć się na ten okres w pas elastyczny, dzięki któremu skóra będzie spięta, my będziemy wciągać brzuch, a on każdego dnia będzie wyglądał wciąż lepiej i lepiej.

Pamiętajmy również o kąpielach.

Przez ten okres, stosujemy tak zwane kąpiele naprzemienne. Raz polewamy brzuch strumieniem ciepłej, raz zimnej wody. Dzięki temu uzyskamy efekt, jaki jest naszym zamierzeniem. Stosujemy w tym czasie kremy na rozstępy, jeśli te na brzuchu się pojawiły i wybieramy balsamy ujędrniające, dzięki którym skóra powróci do poprzedniej formy.

Czy tak wiele trzeba, by osiągnąć swój cel? Z pewnością nie! Odpowiednia, lekkostrawna dieta, ćwiczenia, długie spacery z dzieckiem, do tego stosowne kosmetyki, dobra bielizna i uśmiech na twarzy. Nic innego nie trzeba, by zgubić brzuszek w trzy miesiące po porodzie.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 8 Wrz 2014, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o pierwsze zalecenia do zdrowej, lekkostrawnej diety.

Należy zapomnieć, co znaczą kaloryczne sosy, smażenie i patelnia pełna oliwy. Wszystko to zamieniamy na gotowane mięso, warzywa na parze i inne pożywne, ale i niskokaloryczne posiłki. To, o czym w tym okresie należy pamiętać- to 5 posiłków dziennie, każdy po około 300 kalorii. Pijemy dwa-trzy litry wody dziennie, pozbywamy się słodzonych soków i herbat z trzema łyżeczkami cukru.

Póki mamy możliwości, karmimy nasze dziecko jak długo się da.

Dziecko pijąc mleko otrzymuje najważniejsze do prawidłowego rozwoju składniki, a obkurczanie się macicy, wpływa na zmniejszanie się obwodu naszego brzuszka.

Nie zapominamy o ćwiczeniach.

Najbardziej znane, ćwiczenia mięśni Kegla to sposób na piękny, płaski brzuch, już trzy miesiące po porodzie. Ćwiczymy wszędzie, gdzie się da i jak długo się da. Oglądając telewizję, jedząc posiłek, trzymając nasze maleństwo na rękach. Spinając mięśnie, dajemy możliwość ich pracy, która wpływa i na mięśnie brzucha, a więc mocne mięśnie i piękną skórę.

Warto również pamiętać o drobnych ćwiczeniach, takich jak brzuszki, pompki i inne rozciągające czynności.

Dużo spacerujmy, bo to pomaga naszym dzieciom i to właśnie wpływa na nasz piękny wygląd i nienaganną sylwetkę. Może warto raz w tygodniu wysłać dziecko na godzinę do babci, a samemu WYBRAĆ się na basen. Jest tyle sposobów dojścia do upragnionego wyglądu, że trzy miesiące i nasze ciało będzie wyglądać jak dawniej- czyli w pełni rewelacyjnie.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, dzięki którym możemy spiąć to, co na brzuchu zostało.

Warto zaopatrzyć się na ten okres w pas elastyczny, dzięki któremu skóra będzie spięta, my będziemy wciągać brzuch, a on każdego dnia będzie wyglądał wciąż lepiej i lepiej.

Pamiętajmy również o kąpielach.

Przez ten okres, stosujemy tak zwane kąpiele naprzemienne. Raz polewamy brzuch strumieniem ciepłej, raz zimnej wody. Dzięki temu uzyskamy efekt, jaki jest naszym zamierzeniem. Stosujemy w tym czasie kremy na rozstępy, jeśli te na brzuchu się pojawiły i wybieramy balsamy ujędrniające, dzięki którym skóra powróci do poprzedniej formy.

Czy tak wiele trzeba, by osiągnąć swój cel? Z pewnością nie! Odpowiednia, lekkostrawna dieta, ćwiczenia, długie spacery z dzieckiem, do tego stosowne kosmetyki, dobra bielizna i uśmiech na twarzy. Nic innego nie trzeba, by zgubić brzuszek w trzy miesiące po porodzie.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy, Amelko Rolling Eyes

Dziewczyny, pytam tu, bo nie wiem gdzie.

Jak wyglądał wasz okres po porodzie.... Ja mam już drugi- myslałam, że przy pierwszym to przypadek.

Otóż krwawię tak, że zuływam- tzn przemaczam podpaskę POPORODOWĄ w godzinę Sad . Nawet nie wychodzę nigdzie dalej z domu, bo potrafi mi przemoknąć podpaska, rajstopy, spódnica i bluzka... tamponów na razie nie wciskam, poza tym chyba zmieniałabym co 20 minut.

Jak idę do toalety, woda wygląda prawie jak czysta krew....
To długo sie tak z kobiety leje ? To normalne pytajnik Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też okresy są bardziej obfite niż przed ciążami. Może nie, aż tak jak u Ciebie, ale jak idę do pracy to tampon + podpaska nocna + częstsze wizyty w toalecie celem kontroli. Ale i tak już miałam kilka wpadek z "przepuszczeniem".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli pogodzić się.
Trudno, w przyszłości będzie jeszcze tampon dodatkowo. Na lekcji dziś miałam taką wapdkę, że wstałam - patrzę, a przemoczyłam stołek od fortepianu tą miękką część Shocked .
Jak dobrze, że pracuję w domu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group