Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Powrót do stanu sprzed ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 24 Lip 2013, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie wiadomo, że każda z nas potrzebuje czasu na powrót do stanu sprzed ciąży i na zapas nie ma się co przejmowac. Ja np.mam po porodzie bardziej płaski brzuch niż przed nim... A wiadomo że nad jędrnością trzeba popracowac... O rozstępie o którym piszesz nie słyszałam i żadna z moich koleżanek nic takiego nie miała wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 24 Lip 2013, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiulku, wydaje mi się, że powinnaś zmienić szkołę rodzenia.
Nastawianie kobiet, że połóg to najgorsze tygodnie w jej życiu na pewno nie służy regeneracji. A psycha jest bardzo ważna, bo z takim nastawieniem to cudów nie zdziałasz.
Ja mogę być przykładem na to, że nie taki połóg straszny. Byłam oczywiście mniej wytrzymała i szybciej się męczyłam, ale pomimo problemów z karmieniem nie doznałam żadnych dolegliwości o których Ci powiedziano. Praktycznie z marszu wróciłam do codziennych obowiązków typu sprzątanie, pranie i spacery z psem, a już w drugim miesiącu po porodzie do pracy.
Z jędrnością walczę cały cZas, ale domowe maseczki i peelingi dają radę. Mięśnie wrócą do normalnego stanu w swoim czasie,a co do nietrzymania moczu to nie ma co się przerażać. Niektóre kobiety tak mają, ale wystarczy ćwiczyć mięśnie Kegla i powinno szybko wrócić do normy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 24 Lip 2013, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się chyba sama tak nakręciłam, odezwał się mój wrodzony neurotyzm i hipochondria. W szkole rodzenia kobieta starała się nas raczej nastawić, że jeśli coś takiego się pojawi to nie wolno tego bagatelizować, że trzeba o siebie dbać ale ogólnie, że połóg jest do przeżycia. Bardzo uczulała facetów, żeby nas odciążali we wszystkim co tylko mogą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 24 Lip 2013, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż my kobiety musimy się zmagać z różnymi rzeczami. Nie ma co ukrywać połóg nie jest prosty. Pomijam fizyczne dolegliwości (ja pierwsze 2 doby byłam ogromnie osłabiona, szwy, szczególnie jeden ciągnął, siadałam na jednym półdupku Embarassed do tego nawał pokarmu). To pikuś przy huśtawkach nastroju i próbie zrozumienia tego małego człowieka i się z nim dogadać. Ale jeśli mam być szczera, to straszniej to brzmi niż jest na prawdę. Ważne żebyś miała przy sobie męża, i spokój...
Nie jest tak źle!! Na brzuch możesz sobie ewentualnie pas pociążowy kupić
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny dobrze tu piszą.. niby taki straszny ten powrót ale tak naprawdę to kilka dni i człowiek się regeneruje uśmiech
brzuch po porodzie do najpiękniejszych nie należy,m ale to też kwestia "chwili" nawet bez żadnych pasów (one utrudniają naturalną pracę mięśni brzucha).
Będzie dobrze grunt to się nastawić pozytywnie - to już połowa sukcesu i nie zamartwiać w nieodpowiedniej chwili bo jeszcze jakaś depresja złapie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, mnie chyba już chwyta jakaś przedporodowa huśtawka nastrojów oczko Dziś już wszystko ok, stwierdziłam, że nie ma co sobie wyobrażać, że czeka mnie całe zło tego świata, jeszcze przed porodem, w końcu nie wiadomo jak będzie, może po wszystkim wstanę, otrzepię się i już oczko No i mam w końcu Małża, który na pewno będzie o mnie dbał, gdyby było kiepsko. Poza tym obejrzałam sobie dokładnie w internecie jak wyglądają brzuchy z rozszczepem mięśni i mój tak z całą pewnością nie wygląda oczko Macie rację, teraz najważniejsze, żeby nastawić się pozytywnie bo jak ja się zamartwiam to zamartwia się też Maluch uśmiech

Dzięki Dziewczyny, jesteście niezastąpione :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 535
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, czy powrót miesiączki oznacza koniec laktacji? smutny Jeeeju... Nie chcę tracić jeszcze mojego mleczka.... smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miesiączka jedynie znaczy, ze wróciła Ci płodność. Nie ma to wpływu na laktację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest tak jak mówi Natalia. Jedynie trzeba uważać, żeby nie zaciążyć bo to już może spowodować, że dziecku mleczko przestanie smakować język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde a ja nadal nie mam @.
Czasem mi jej zaczyna brakować..
Słyszałam że karmiąc piersią i nie mając miesiączki można zajść w ciążę.
To prawda?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group