Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kolorowa suknia ślubna
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 10:19    Temat postu: Kolorowa suknia ślubna Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, czy któraś z was w ogóle pomyślała, że mogłaby iść do ślubu w innej sukni niż biała? Czy kolorowe sukienki pasują do ślubu kościelnego? Na pewno częściej wybierane są na śluby cywilne, ale czy fopaux byłoby założenie zielonej sukni do kościoła? A jeśli kolorowa sukienka to krótka czy długa? Macie pomysły na kolorowe suknie ślubne? Te bardziej jak i mniej skromne? Mowa o wersji cywilnej jak i kościelnej

Czy suknia ślubna rzeczywiście musi być biała?





_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie musi być biała, ale ja wyszłam z założenia, że "kolorową" suknię wieczorową będę miała okazję jeszcze nie raz założyć, a biała ślubna na inne okazje średnio się nadaje język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, nie. Nie pomyślałam, natomiast nie mam absolutnie nic przeciwko. Sama wychodzę z założenia, że dobrze jest się wyłamać, wyróżnić. Może nie poszłam po całości, jak dziewczyny na zdjęciach powyżej, ale będę mieć kolorowe akcenty w sukni, jak również w dodatkach- buty, biżuteria.

Natomiast jeśli chodzi o długość, preferuję lekko za kolano. Nie za skromnie, a jednak z elegancją uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez metka dnia Wto 7 Cze 2011, 10:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że kolorowa!wykrzyknikwykrzyknik Mi marzy się długa bordowa suknia




może coś takiego
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ostatnio mieszane uczucia. Chciałabym mieć długą, zwiewną białą suknię, ale ostatnio, czym więcej kiecek oglądam, tym coraz bardziej przekonuję się do krótkiej sukienki Very Happy Najlepiej takiej w stylu rock'n'rolla Wink (ooo! i w tym zatańczyć jako pierwszy taniec grease 'u r the one that i want' lol ) Ale nadal chyba byłaby to biała sukienka ale z kolorowymi dodatkami - jakaś fuksja czy turkus na przykład lol

Tak się zastanawiam - standardowo kolor biały zarezerwowany jest dla panny młodej, natomiast co jeśli młoda wybiera czerwoną / zieloną / czarną sukienkę - trudniej chyba wtedy zapanować nad tym, żeby gości unikali tych kolorów?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że czerwona suknia ślubna i czerwony strój gościa nie razi w oczy aż tak jak kombinacja biała ślubna - biała kiecka gościa lub kolorowa ślubna - biała kiecka gościa. Zastanawiam, czy takie "gościnne bielinki" są aż tak zdesperowane i próbują zwrócić na siebie uwagę innych gości?


Asik, biała rock'n'roll'ówa z fuksjowymi dodatkami mniam mniam mniam
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba, jednak sama bardzo chciałam mieć białą, jakoś tak wyszłam z założenia, że raz w życiu mam okazję założyć białą, długą suknię. Jednak nie razi mnie w oczy jeśli ktoś wybierze inną opcję uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Myslę, że czerwona suknia ślubna i czerwony strój gościa nie razi w oczy aż tak jak kombinacja biała ślubna - biała kiecka gościa lub kolorowa ślubna - biała kiecka gościa. Zastanawiam, czy takie "gościnne bielinki" są aż tak zdesperowane i próbują zwrócić na siebie uwagę innych gości?


Myślę, że to raczej z niewiedzy czy jakiegoś ogólnego roztargnienia. Nie sądzę żeby takie osoby robiły to specjalnie. Znajoma kiedyś pokazywała zdjęcia z jakiegoś ślubu, na który poszła w snieżnobiałym spodnium i opowiadała z rozbawieniem jak to parę osób mówiło, że wyglądają jak młoda para - była tym bardzo rozbawiona, w ogóle jakby nie docierało, że może tym zrobić przykrość młodym.
Natomiast moja przyszła świadkowa poszła w zeszłym roku na wesele w białej, krótkiej, prostej sukieneczce, na szerokich ramiączkach, z materiału przypominającego len, i kompletnie nie wyglądała jakby miała robić konkurencję pannie młodej. Fakt, że miała problem z sukienką i zdecydowała się na nią przede wszystkim dlatego, bo wygodnie było w niej karmić dziecko.
Myślę, że to wszystko zależy od efektu końcowego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem Confused . W sklepie byłam świadkiem sytuacji jak dziewczyna przymierzała białą zwiewną sukienkę. Jej koleżanka upomniała ją, że nie wypada, że jest pewien dress code. "Bielinka" się roześmiała " nie będę na siłę robiła się brzydsza od panny młodej żeby tej było milej." Łapki opadają

Wracając do tematu. Nie uważanie, że bardzo trudno jest znaleźć kolorową ŁADNĄ suknię ślubną?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko kolorowym sukniom ślubnym, ale uważam, że białą (czy też ecru) suknię założę raz w życiu, a kolorowe jeszcze wiele razy uśmiech

A co myślicie o bieli łączonej z kolorami? Kiedyś widziałam suknię całą we wrzosowe kwiaty i zrobiła na mnie wrażenie uśmiech



_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group