Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

13 piątek - szczęsliwy dzień !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj mam nadzieję że wszystko się unormuje i twój maluszek będzie sam robić kupkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mamy taką nadzieję,
A dziś nowe zmartwienie bo zastosowałam wczoraj koperek żeby zrobił tą kupkę i po tym koperku to tylko dostał kolki bo cały czas pryka i płacze nawet przy cycusiu, dopiero jak minie go ból to je. Mój brat mówił że też miał taki problem z córcią i po koperku było gorzej, więc odradzam przyszłym mamom. Na ciałku bąbelka wyszło uczulenie i nie wiem czy to też od tego kopru pytajnik

Bycie mamą to nie taka prosta sprawa... Rolling Eyes
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na pewno nie jest łatwo w końcu nikt nie mówił że tak będzie, ale powiedz sama nie wynagradza ci tego wszystkiego uśmiech maluszka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj łatwo nie jest, ale jest to super sprawa, którą polecam nie tylko już ciężarówką obecnym:D
Może to uczulenie to potówki są?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas koperek też pogarszał sprawę-mały miał maksymalny ból brzucha po herbatce koperkowej. Co do wysypki to albo potówki jak pisze florzak albo coś co zjadłaś nie podpasowało dziecku.
Mój ja był na piersi to robił kupke co karmienie, ale czytałam, że o ile dziecko dobrze się czuje, nie napine i nie pręży się to nie musi robić codziennie kupki, bo pokarm mamy potrafi całkowicie się wchłonąć ( ale tak tylko czytałam nie przerobiłam na skórze olka)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja się jeszcze nie wypowiem w tym temacie bo nie mam jeszcze takiego doświadczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sandra88 napisał:
no na pewno nie jest łatwo w końcu nikt nie mówił że tak będzie, ale powiedz sama nie wynagradza ci tego wszystkiego uśmiech maluszka?

Spodziewałam się, że nie będzie łatwo tylko jak się już coś przeżywa to jest inaczej, a inaczej jak tylko może sobie to wyobrazić uśmiech a maluszek jeszcze się do nas nie uśmiecha, czasem robi takie minki jakby się uśmiechał ale to jeszcze tak nieświadomie, ale czekam z niecierpliwością na ten pierwszy uśmiech uśmiech
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysypka już zeszła, miał takie czerwone plamki na ciele, pewnie od tego, że pokusiłam się na zjedzenie truskawek. Mama tak namawiała, zjedz niepryskane nie zaszkodzą dziecku, no i posłuchałam Rolling Eyes tak w ogóle to odkąd jest dzidzia to częściej się z nią sprzeczam bo narzuca mi co powinnam robić. Oczywiście moją dietę krytykuje, że przesadzam.
Czasem jest ciężko..
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 14 Cze 2011, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz to chyba u mam normalnie chciały by nam pomóc a niestety przeważnie denerwują hehe ale nie martw się mama tak na prawde chce dobrze nie zdaje sobie sprawy z tego ze przesadza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Nie 19 Cze 2011, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i chce dobrze ale nie zawsze to co proponuje jest dobre i tym mnie złości Mad A co najgorsze upiera się przy swoim zdaniu jakby tylko ona miała rację, a mnie traktuje jak dziecko, jakbym nic nie wiedziała na temat niemowląt Evil or Very Mad
Odkąd u maluszka pojawiła się kolka stosujemy espumisan i nawet pomaga czasem trochę pomarudzi ale jak popryka jest dobrze. Ale mimo dawania kropelek strasznie dużo ma tych gazów
Confused
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group