Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński w Boże Ciało / Ślub Cywilny POMOCY :)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iss
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 7

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 19:48    Temat postu: Wieczór panieński w Boże Ciało / Ślub Cywilny POMOCY :) Odpowiedz z cytatem

Witam uśmiech

moja Świadkowa SAMA wszystko organizuje i SAMA chce za to płacić, bo podobno tak "wypada"pytajnik? Ja chciałabym Jej chociaż część oddać, bo wiem ile Ją to kosztuje, ale Ona nie chce o tym słyszeć,,, Jak powinno byc, aby było w porządku?

I mamy jeszcze jeden problem,,, Ślub jest 25.06.2011r., a panieńskiego nie chcemy robić 24,06 żeby na Ślubie źle nie wyglądać oczko wolałybyśmy 23.06. we czwartek, ale to Boże Ciało... Ślub Cywilny bierzemy z TŻ, czy wypada zrobić panieński w BC? Procesje są do południa, bijemy się z myślami. Większość dziewczyn woli we czwartek, w sumie tylko jedna(bardzo wierząca) nie chce o tym słyszeć,,,, Doradźcie proszę!
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie możecie zrobić panieńskiego tydzień przed ślubem? W sobotę przykładowo?

U mnie dziewczyny się składały. I kategorycznie mi zabroniły zwracać za cokolwiek.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iss
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 7

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja Świadkowa jest z mojego rodzinnego miasta, oddalonego od miasta ślubu 712km i nie da rady przyjechać wcześniej, dlatego zostaje Nam czwartek lub piątek... Ona chce SAMA za wszystko płacić, fakt nie będzie Nas dużo, bo około 6-7dziewczyn i nie chce grosika od nikogo,,, z tym się już chyba pogodzę, bo nie chcę Jej urazić, ale co z panieńskim w Boże Ciało.... biję się z myślami, bo większości z Nas to nie przeszkadza...Imprezka i tak w domu, nie w lokalu...
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nie dacie rady wcześniej się spotkać to ten czwartek nie jest chyba aż tak wielkim problemem, najgłupszy według mnie będzie piątek uśmiech a że i tak w domu robicie, to chyba nic nikomu nie powinno przeszkadzać...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak w domu to luzik, myślę, że to przecież nie przeszkadza robić imprez w BC. Wiele ludzi urządza w ten dzień grille bo zjeżdża się rodzina czy coś w tym stylu i na pewno nie siedzą tylko do 22... A wierzącej koleżance powiedz, że przecież Boże Ciało to dzień radości wg chrześcijan no i wieczór panieński też musi taki być język pewnie jak się rozkręcicie to będzie gdzieś po północy to zahaczy nawet o piątek lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iss
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 7

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedzi uśmiech
Już ze Starszą zdecydowałyśmy, że WP będzie w BC.!
Nie mamy zamiaru być niewyraźne w Moim Ważnym Dniu! uśmiech
Trudno oczko najwyżej będzie Nas -1 ale i tak to będzie SUPER wieczór uśmiech
a koleżankę spróbuję przekonać, zobaczymy uśmiech
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, przeważnie wieczory panieńskie/kawalerskie robi się na 2 tygodnie przed ślubem.
My go nie mieliśmy i obyło się...
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie zastanawiałam , czy panieńskie robi się przed ślubem cywilnym. Logicznie myśląc dlaczego nie.

Czy wypada mi samej zorganizować taki wieczór, w sensie nie mam siostry, a świadkiem u mnie będzie mój brat.
Nigdy nie byłam na żadnym Panieńskim. Muszę troszkę poczytać
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w_chmurach napisał:
Ja się właśnie zastanawiałam , czy panieńskie robi się przed ślubem cywilnym. Logicznie myśląc dlaczego nie.

Czy wypada mi samej zorganizować taki wieczór, w sensie nie mam siostry, a świadkiem u mnie będzie mój brat.
Nigdy nie byłam na żadnym Panieńskim. Muszę troszkę poczytać


hehe uśmiech Panieński jak sama nazwa wskazuje, jest "ostatnim" wieczorem kiedy to znajdujesz się w tym stanie cywilnym. Proste, że robi się przed cywilnym Very Happy

Możesz wieczór zorganizować sama, oczywiście. Możesz też poprosić którąś koleżankę żeby zorganizowała w tej sytuacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w_chmurach, ten wątek dotyczy wieczoru panieńskiego, który miał się odbyć w Boże Ciało, a nie ogólnie wieczoru panieńskiego. Proszę o trzymanie się tematu.
Tu są wątki, w których możesz znaleźć coś dla siebie i pisać:

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=7583
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1834
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group