Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

lekka i nowoczesna spacerówka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Wto 12 Sty 2021, 11:33    Temat postu: lekka i nowoczesna spacerówka Odpowiedz z cytatem

Drogie mamy czy możecie się podzielić opinią na temat lekkich spacerówek ? wiem, ze jest ich na rynku całkiem sporo ale kompletnie nie wiem jak i gdzie szukać. Jakie modele polecacie, co się u Was sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 12 Sty 2021, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój synek jezdzi co prawda jeszcze w gondoli i na zakup spacerówki mamy jeszcze czas ale słyszałam, ze Easy Go ma bardzo dobre jakościowo a przy tym niedrogie wózki więc może u nich warto poszukać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy spacerówkę MINIMA PLUS właśnie z Easy Go i zdecydowanie polecam! jest baaardzo lekka, ja jestem dość drobną osobą i bez problemu wnosze go sama na 3 piętro ( nie mamy windy w bloku). a i nowoczesny jest z pewnością, już nie raz mnie zaczepiali na ulicy i pytali co to za cudo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dzięki drogie mamy, to już jest konkretny namiar. o wozku wczesniej nie słyszałam ale już nadrabiam zaległości tym bardziej, że jak widzę nie kosztuje dużo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 15 Mar 2021, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Twoim przypadku bez zastanowienia polecam EasyGo Virage. Sama jestem posiadaczką właśnie tego wózka i jestem zachwycona - mega wygodnie się go prowadzi, jest lekki i ma wysokie oparcie spacerówki, więc nawet całkiem spore dziecko zazna w nim komfortu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi do gustu przypadły wózki spacerowe 4baby, są łatwo dostępne, nie kosztują fortuny a są dobrze wykonane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdził się EasyGo Minima Plus i z całego serca polecam i Tobie. Wózek lekki, kompaktowy, ale też solidny. Naprawdę fajnie się go prowadzi i szybko składa. Wydaje mi się, że to jest taki ideał wśród wózków (przynajmniej dla mnie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjrzyj się ofercie od EasyGo. Wydaje mi się, że model Minima Plus powinien się sprawdzić u Ciebie idealnie. Sama rozglądałam się za czymś podobnym i zdecydowałam się na ten. Jestem nim zachwycona, więc polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne te wózki ale zobacz jeszcze nowiutką spacerówkę x-follow. Moja siostra ma spacerówkę tej marki i chwali ją sobie ale ja wolałam x-landera x-go. To jest świetna spacerówka, wygodna i dla dziecka, z dużą budą, dobrą amortyzacją i rozkłada się prawie na płasko więc dziecko bez problemu może w niej spać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pon 9 Sie 2021, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przed wyborem wózka i szczerze mówiąc chce wziąć taki 2w1, żeby była od razu gondola i spacerówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group