Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alergie u dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama jestem alergikiem i mam dziecko z alergią więc wiem jak postępować w takim przypadku, poza dietą i lekami bardzo ważne są też odpowiednie kosmetyki dla alergików https://www.ekodrogeria.pl/89-alergia , takie które łagodzą podrażnienia wywołane alergią i takie które nie uczulają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U małych dzieci należałoby zacząć od zmiany mleka. Bebilon pepti albo Bebilon Alerlac to produkty przeznaczone do stosowania u dzieci z alergią na białko pokarmowe. Może je kupić bez problemu w każdej aptece DOZ. Ceny mają bardzo atrakcyjne. Sprawdźcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sob 21 Gru 2019, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój synek też alergik, dużo fajnych kosmetykow znalazłam w DOZ https://www.doz.pl/apteka/k4548-Pielegnacja mają bardzo dużo dermokosmetyków w dobrych cenach, jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas od alergii pokarmowe sie zaczęło, potem poszło w atopowe zapalenie skóry, to już dolegliwosć która zostaje na zawze, ale na szczęście przy pomocy dobrych kosmetyków, możn doprowadzić skórę do dobrego stanu, bardzo dobrze nam ię sprawdziły kosmetyki z serii atoperal, krochmal i pianka do mycia to moi ulubieńcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety czasem zdarza się alergia u niemowlaka. Ja np miałam problem nie z kosmetykami ale z mlekiem modyfikowanym. Prawie każde mleko powodowało jakie ś problemy z brzuszkiem u synka. dopiero jak trafiliśmy na mleko Hipp dla wrażliwych brzuszków to problem się skończył. Hipp ma też bardzo fajną serię mleka bio. Też kupujemy bo jest bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bret06
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla alergików trzeba wybrać odpowiednią kołdrę. Wełna dzięki strukturze włosia, powoduje, że kurz nie dostaje się do wnętrza pościeli, stanowi ona naturalną ochronę przed rozwojem roztoczy.
_________________
kołdry wełniane producent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2020, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla alergików najważniejsze jest zdrowe żywienie, dziecku trzeba dawać ekologiczne kaszki dla niemowląt, świeże owoce i warzywa, a zrezygnować z przetworzonej żywności, słodyczy i tłustych potraw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twoje dziecko ma problemy ze spożywaniem posiłków to może czas pomyśleć o nutridrinkach? Poczytaj więcej o Frebini: https://zywieniemaznaczenie.pl/frebini-dla-dzieci/. Ja kupuję je w aptekach DOZ i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faernoman498
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 10

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalecam stosowanie ekologicznych kosmetyków dla dzieci https://gron.com.pl/pol_m_Kosmetyki-i-srodki-higieny-dla-dzieci-101.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy któraś z was miała problem z nietolerancją laktozy u niemowlaka? czy takie mleko się dobrze sprawdzi https://mass-zone.eu/nestle-nan-expert-bez-laktozy-dla-niemowlat-przy-nietolerancji-laktozy-oraz-biegunce-4-x-400g-p-3680.html ? Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group