Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alergie u dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek ja wiem że jest prawdopodobieństwo że ona może mieć łuszczycę , ale to jest podzielone na 3 dziewczyny więc może ją to ominie. Pościel jest wygotowana już dawno, pies też byl kąpany aczkolwiek nie gotowany hi hi. Jutro się przekonamy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myszko, skoro myślisz, że to od wody to może zamontujcie jakiś filtr? I koniecznie idźcie do innego lekarza, obok mojej ginki ma gabinet alergolog i ludzie przychodzą tam z jeszcze mniejszymi dzieciaczkami niż Twoja Patrycja więc myślę, że dobry lekarz coś wymyśli oczko

myszka426 napisał:
pies też byl kąpany aczkolwiek nie gotowany hi hi. Jutro się przekonamy



to może jednak go wygotować pytajnik lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Olek przy alergii na mleko właśnie się drapał. A AZS kiedyś nazywane było świerzbiączką, więc swędzi( może nie wszystkich).
My do kąpieli używamy emolientów - Oilatum i Emolium szampon. Poza tym w przypadku takich suchych niby liszai pomaga bardzo najprostsza maść alantan ( dzięki niemu pozbyliśmy się też kiedyś ciemieniuchy, kiedy nic innego nie dawało rady). Na skórę dobrze też robi kąpiel w krochmalu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam AZS i to na prawdę potrafi swędziec.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee psa chyba wystarczy wykąpać w jakimś dobrym szamponie przeciw insektom...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myszko, a Patrycja miała robione takie badanie z krwi: IgE całkowite? To podobno podstawowe badanie w takich przypadkach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłyśmy dziś u pediatry , szczepienia nie było bo pani doktor uparcie twierdzi że to świerzb. Prosiłam o skierowanie do alergologa i pani doktor mi powiedziała że nic z tego bo to napewno to co ona mówi.
Wkurza mnie tylko bo świerzb występuje na całym ciele , a patrycja ma tylko kilka krostek na brzuszku plecy , nóżki i rączki czyste.
Moim zdaniem powinna dać skierowanie na badania a nie wysyłać mnie do lekarza który potrafi przepisywać maść siarkową.
No i niestety rozmowa nie należałą do przyjemnych
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Sro 8 Cze 2011, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na alergie dobry jest również zyrtek jest w różnych postaciach również w syropie przy czym w większości przypadkach na receptę
co do testów na alergię to z tego co kojarzę to u tak małego dziecka nie można wykonać dokładnych testów tylko bardzo ogóle Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale przynajmniej te ogólne należy zrobić, a nie odsyłać dziecko.. Myszko i jak byłyście u innego lekarza?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:
Tak, ale przynajmniej te ogólne należy zrobić, a nie odsyłać dziecko.. Myszko i jak byłyście u innego lekarza?



Idziemy do innego dermatologa w środę bo wcześniej nie było miejsca, pan doktor ma bardzo dużo pacjentów. '
Pytałam o opinie na temat pana doktora , innych pacjentów i są zadowoleni. Zobaczymy jak będzie z nami.
A pani doktor pediatra zażyczyła sobie zaświadczenia od dermatologa że to nie jest świerzb i że Patyczka można wkońcu zaszczepić na żółtaczkę.
A naszego pediatry jak niebyło tak nie ma , A ja mam powoli dość opowiadania za każdym razem innemu lekarzowi co patyczek potrafi , co ja i tym podobne, Więc chyba pediatrę też zmienimy na innego . Na 9 wizyt jakie miałyśmy nasza pani doktor przyjeła nas 2 razy. Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Strona 2 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group