Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Osteopata Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 6:40    Temat postu: Osteopata Kraków Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może jest z Krakowa i jest w stane polecić tutaj dobry gabinet osteopatii?

Mam problem z kręgosłupem i czytałam, ze warto wybrać się do takiego specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 8:42    Temat postu: Re: Osteopata Kraków Odpowiedz z cytatem

Jerzyka napisał:
Czy ktoś może jest z Krakowa i jest w stane polecić tutaj dobry gabinet osteopatii?

Mam problem z kręgosłupem i czytałam, ze warto wybrać się do takiego specjalisty.


Polecam zapisanie się na wizytę do Rehaorthopedica:
http://rehaorthopedica.pl/osteopatia
Musze ich pochwalić za mega profesjonalizm. Nigdzie mi tak dokładnie nie omówiono mojej przypadłości i nie zaproponowano aż tylu rozwiązań.

Terapia była przeprowadzana zarówno w gabinecie jak również uzyskałam instruktaż jakie ćwiczenia wykonywać w domu.

Staram sie równiez nie siedzieć dużó w jednym miejscu. Siedzenie jest dla kręgosłupa bardziej niezdrowe niż chodzenie czy leżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim dobrych specjalistów, aby sprawdził co tak naprawdę dolega i jednocześnie pomógł w powrocie do pełni sił to mogę polecić zdecydowanie osteopate https://pracownia-zdrowia.pl/osteopatia/ ponieważ to zupełnie inne podejście do ciała człowieka, i dolegliwości z jakimi można sobie dość sprawnie poradzić. Przede wszystkim daje możliwość globalnego postrzegania ludzkiego organizmu i pokazuje, że wnikliwa obserwacja pacjenta, dokładne badanie i przemyślana terapia dają w pełni zadowalające efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Wto 17 Maj 2022, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek dostaniesz od nas spółkę gotową i zarejestrowaną. Nie musisz się martwić o chodzenie do urzędów i KRS , bo nasze spółki są wyposażone w to co niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie w Krakowie. Natomiast w Trójmieście gorąco polecam gabinet https://rehab-gdansk.pl/osteopatia/ . Ponieważ wszystkie układy w ciele są połączone osteopata może również pomóc z trawieniem, układem moczowym, bólami głowy. Osteopaci pomagają zadbać o prawidłowy rozwój oraz biorą udział w profilaktyce chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group