Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński - kto organizuje, kogo zapraszać? Pomocy!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
View previous topic :: View next topic  
Author Message
derdik
początkujący
początkujący


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 8

PostPosted: Thu 27 Apr 2017, 10:24    Post subject: Reply with quote

Wianki to bardzo fajny pomysł uśmiech
_________________
dietetyk toruń
Back to top
View user's profile Send private message
Staviori
kandydat
kandydat


Joined: 17 Jul 2017
Posts: 51

PostPosted: Wed 16 Aug 2017, 11:07    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem organizują znajome i sama panna młoda. Tak samo w przypadku kawalerskiego (tylko w kawalerskim organizuje Pan Młody i jego znajomi), a co do zaproszeń to wydaje mi się, że zwyczajnie zaprasza się kogo się chce.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
pinezka
kandydat
kandydat


Joined: 30 Oct 2017
Posts: 13

PostPosted: Wed 3 Jan 2018, 13:01    Post subject: Reply with quote

Panieński organizuje świadkowa panny młodej. To chyba zgodne z tradycją i intuicją uśmiech. Wieczór może być niespodzianką albo sprawą otwartą, ale na moje z panną młodą można co najwyżej skonsultować listę gości, reszta w gestii świadkowej. W końcu skoro nią została, to jest bardzo bliska przyszłej pannie młodej i musi znać ją na tyle, by wiedzieć jaki wieczór sprawi jej największą radochę.
Back to top
View user's profile Send private message
Fotoss
kandydat
kandydat


Joined: 19 Jan 2014
Posts: 23

PostPosted: Mon 28 May 2018, 19:39    Post subject: Reply with quote

W zasadzie albo rodzeństwo, albo świadkowie takie coś organizują, a kogo zaprosić to już można samemu zasegurować no chyba, ze organizator zna nasz dobrze to można zdać się na to,że zaprosi tych co ma. Tutaj macie też fajnie opisane najważniejsze obowiązki świadków - http://hotelnabloniach.pl/blog/7-obowiazkow-swiadka-dzieki-ktorym-mloda-para-moze-spac-spokojnie/ bo wiele osób o tym po prostu zapomina.

Z drugiej strony nalezy też pamiętać, że świadek to również nasz gość .
Back to top
View user's profile Send private message
berka
uzależniony
uzależniony


Joined: 28 Feb 2016
Posts: 663

PostPosted: Wed 18 Jan 2023, 10:29    Post subject: Reply with quote

Tak poza tym polecam ustalić budżet. Czasem się okazuje że wychodzi np. 800 zł/os i dla kogoś to jest dużo. Szczególnie jak się pozbiera dojazd, atrakcje, jedzenie, prezent, noclegi.
A druhny mają w zwyczaju organizować więcej niż mniej. I brać poprawkę na to,że jednej osobie zawsze może coś wypaść na już.

Od siebie polecam wycieczkę do Krakowa:
https://cracowcitybreakers.pl/

zastanówcie sie nad wynajęciem sobie przewodnika do takiej wycieczki po Krakowie, zobaczcie dzieki temu wiecej a cena rozłozy się na wiele osób uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1068

PostPosted: Fri 20 Jan 2023, 14:22    Post subject: Reply with quote

Jak zorganizować wieczór kawalerski dla mojego kolegi. Znajomy doradził mi, żebym w wolnej chwili przemyślała sobie taką usługę jak striptizerka Płock i muszę przyznać, że jest to jakiś pomysł. Widziałam, że w tej firmie https://www.tancerkaerotyczna.pl/striptizerka-warszawa-plock-wyszkow-radom/ można znaleźć tego typu usługi i jestem ciekawa, co wy na ten temat uważacie. Dajcie mi znać, a będę wdzięczna za wszelkie polecenia
Back to top
View user's profile Send private message
Jadzianna
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jul 2022
Posts: 69

PostPosted: Sat 21 Jan 2023, 15:59    Post subject: Reply with quote

Ja wszystko organizowałam sobie sama, ponieważ bardzo chciałam wyjechać za granicę, z okazji mojego wieczoru panieńskiego. Podróżuję zazwyczaj z biurem Konsorcjum.pl - świetna firma, która ma duży wybór kierunków. Teraz planuję wyjazd do Brazylii! Niesamowite doświadczenie odwiedzić kolejny kontynent na mapie świata!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Page 13 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group