Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński - kto organizuje, kogo zapraszać? Pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiki66 taki pomysł na panieński mi się podoba Very Happy Kto powiedział, że to musi być impreza. Osobisty stylista, relaksik, może jeszcze jakiś masaż. Można taki wieczór zorganizować np. w salonie SPA. Super pomysł i odprężenie przed ślubem:)
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2014, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wieczór organizowała przyjaciółka, zaprosiła wszystkie moje znajome, nawet te których nie będzie na weselu. Wspólnie ustaliłyśmy tylko termin. Chciała tylko wiedzieć czego bym nie chciała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niby coś takiego jest, ale... obym przez to nie musiała przechodzić xD
Mam nadzieję, że jednak świadkowa i znajome to oleją na moje ekstra życzenie, po przeanalizowaniu za i przeciw... nic tylko przeciw zostało język
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pandora1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 13

PostWysłany: Wto 20 Maj 2014, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla mojej przyjaciółki organizuje wraz z jej koleżankami, masz rację że czasem wyobrażenia o dobrej zabawie są całkowicie inne, dlatego mnie i moje pomysły będą powstrzymywać jej znajome. Bezpiecznie! A sama przyszła panna młoda o niczym nie wie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pandora1 bezpieczne imprezy musi prowadzić ktoś kompetentny, doskonale wiem, boa ja jako ta "sztywna kompetentna baba " organizowałam kumpelą takie imprezy, ale nie pozwoliłabym władzy nad moim panieńskim oddać nikomu, wole to olać.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirginiamalek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 39

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł z tym SPA, znalazłam nawet stronę z takimi Voucherami, nawet w przystępnej cenie i można sobie wybrać taki w zależności od miejsca zamieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro 15 Lip 2015, 13:49    Temat postu: Kto organizuje? Odpowiedz z cytatem

co sądzicie o tym, jakby o organizację panieńskiego poprosić kilka koleżanek? Świadkowa jest bardzo młoda i nie wiem czy podoła... Chcę jej jakoś dyskretnie podrzucić ten artykuł http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/wieczor-panienski-i-kawalerski, bo kilka pomysłów mi się podoba język z oczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzoza.ma
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 13:45    Temat postu: Kto organizuje? Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem organizacja wieczoru panieńskiego to kwestia bardzo indywidualna. Nie trzeba wcale trzymać się żelaznej zasady, że ma to być niespodzianka i najlepiej zorganizowana jedynie przez świadkową. W moim przypadku było inaczej. Nie chciałam zrzucać wszystkiego na barki jednej osoby, bo wiem, że to może być nieprzyjemne. Ja miałam bardzo fajny wieczór panieński - wspólnie z moimi dziewczynami zorganizowałyśmy dwudniowy wyjazd pod namioty. Obyło się bez striptizerów i limuzyn, bawiłyśmy się przednio w otoczeniu natury uśmiech Kwieciste suknie, wianki - taki był motyw przewodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon 31 Sie 2015, 10:35    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

Brzoza.ma popieram Twoje zdanie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pon 6 Mar 2017, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu masz namiar na fajny sklep z produktami imprezowymi: https://kodisklep.pl/index.php? ja z niego korzystałam jak organizowałam wieczór panieński mojej przyjaciółce. bardzo ułatwiło mi to sprawę, bo kupiłam wszystko w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group