Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński - kto organizuje, kogo zapraszać? Pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie będę miała panieńskiego i chyba nie czuję większej potrzeby bycia na takim czymś język jakby był to by był ale jak go nie ma to też dobrze język jakoś tak przestałam imprezować
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie będę miała panieńskiego. Jakoś nie czuję większej potrzeby aby dziewczyny organizowały mi takie coś uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, a myślałam, że mam jakieś dziwne niechcenia dot. takich wieczorów uśmiech a tu nie jestem sama - fajnie oczko
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się nawet ten polter nie uśmiecha no ale co zrobić Confused może się będzie dało to jakoś obejść język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiki66
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 11

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam świadkową i razem z kolezankami ostatnio zorganizowałyśmy wieczór panieński dla mojej siostry ciotecznej. Zależało nam na czymś wyjątkowym ale bez niepotrzebnych ekscesów typu striptizer czy impreza w klubie.
Postanowiłyśmy się natomiast odpicować - tak przed ślubem oczko Zamówiłyśmy stylistkę, która dobrała nam fryzury, zrobiłyśmy sobie paznokcie oraz świetny makijaż oczko Piłyśmy winko, rozmawiałyśmy o głupotkach a na końcu każda z nas miała świetny masaż ! Naprawdę rewelacyjny relaks i chciałabym pozdrowić panią Anię, która pomogła nam wszystko zorganizować (tutaj można się z nią skontaktować: www.panienskie.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam panieński, zorganizowany przez siostrę i koleżanki i była to jedna z najlepszych imprez w moim życiu!! Nic nie wiedziałam, nic nie musiałam robić, przyszłam na gotowe - czego chcieć więcej?Very Happy

Było po prostu zajebiście xD

Ale ja ogólnie uwielbiam tańczyć, kochamy imprezy Very Happy

Myślałam, że nie lubię być w centrum uwagi, ale po kilu kolejkach bardzo mi się to podobało Very Happy I na domówce i później w klubie Very Happy Zostałam wycałowana po rękach, usłyszałam milion gratulacji, podrzucali mnie, chętnym do tańczenia ze mną nie było końca, uśmiałam się i wytańczyłam za wszystkie czasy uśmiech

Aaa, no i byłam 'prawdziwą' księżniczką xD
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2014, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się chyba po prostu wyimprezowałam. uśmiech Teraz to lubie wyjść albo na tańce - ale to do jednej knajpy gdzie jest normalna muzyka a nie umcyk walnie po uszach, albo po prostu na piwko uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2014, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie miałam panieńskiego, a mój mąż kawalerskiego. Ogólnie nie lubimy imprezować, więc po co się zmuszać i robić coś na siłę. Widzę, że coraz więcej jest osób, które rezygnują z tej "świetnej" imprezy Very Happy
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2014, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja będę miała panieński i organizuje go moja siostra (świadkowa) uśmiech Większość zainteresowanych wie już o prawdopodobnym terminie, ustaliłam z siostrą, że rozpoczęcie będzie u niej w mieszkaniu, kontynuacja w klubie, ale nic więcej póki co mi nie mówiła i szczerze, to wolałabym mieć niespodziankę uśmiech Siostra już w Boże Narodzenie zarzucała mnie swoimi pomysłami język Dziewczyna ma dar, więc jestem ciekawa, co wymyśli - liczę na zboczony wieczór w kulturalnym wydaniu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu napisał:
Ja miałam panieński, zorganizowany przez siostrę i koleżanki i była to jedna z najlepszych imprez w moim życiu!! Nic nie wiedziałam, nic nie musiałam robić, przyszłam na gotowe - czego chcieć więcej?Very Happy

Było po prostu zajebiście xD

Myślałam, że nie lubię być w centrum uwagi, ale po kilu kolejkach bardzo mi się to podobało Very Happy I na domówce i później w klubie Very Happy Zostałam wycałowana po rękach, usłyszałam milion gratulacji, podrzucali mnie, chętnym do tańczenia ze mną nie było końca, uśmiałam się i wytańczyłam za wszystkie czasy uśmiech

Aaa, no i byłam 'prawdziwą' księżniczką xD


Jakbym to ja pisała uśmiech, miałam podobnie uśmiech, niezapomniana impreza, nie zapomnę jej długo długo.

Pearl.Jamka
Ja też już się naimprezowałam, i na początku uważałam, że też panieśskiego nie potrzebuję do szczęścia, ale teraz uważam, że to była najlepsza impreza w moim życiu,
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group