Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński - kto organizuje, kogo zapraszać? Pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 2 Cze 2011, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Cze 2011, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem, jeśli zapraszasz koleżanki tylko na ślub, możesz je zaprosić również na panieński. są Twoimi koleżankami, więc powinny zrozumieć a nie się obrażać, ja też mam zamiar zaprosić koleżanki na panieński, które zaproszę tylko na ślub, a na wesele już nie. i nie powinnaś mieć żadnych 'wyrzutów sumienia' uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 2 Cze 2011, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 2 Cze 2011, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
więc nie wypada zapraszać na ślub, a na obiad już nie...


Ja jestem w takiej samej sytuacji jak Ty,ale osobom np. z pracy zaproszenie na sam ślub dajemy..
Nie wiem jak to odbiorą ale nie damy rady zaprosić wszystkich oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Cze 2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorośli ludzie chyba powinni zrozumieć co to znaczy "zapraszamy na ślub" i nie strzelać fochów za nie zaproszenie na obiad, tylko cieszyć się Waszym szczęściem uśmiech to tak z mojej strony. mogłabym Tobie i pozostałym dziewczynom przytoczyć historię moją i mojej "najlepszej przyjaciółki" i jej ślubu, wesela i wieczoru panieńskiego... ale chyba szkoda słów i nerwów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robiąc świadkowej listę panienek na wieczór panieński pisałam tylko te zaproszone na wesele. Jakoś by mi dziwnie było zaprosić dziewczyny na panieński a na wesele już nie. może i by zrozumiały, ale jakoś by mi głupio było.
A co do organizacji to z czystym sumieniem oddaje swój los w ręce świadkowej. Jest moją najlepszą przyjaciółką i na pewno wymyśli coś super. A jak nie będzie miała weny, to któraś z moich sióstr jej dopomoże
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 2 Paź 2011, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, ja chcę zorganizować sama ten wieczór.
Normalnie, na luzie, bez jakiegoś czipendejsa, karaoke, kilka kolorowych drinków i tyle..

I chciałabym mimo wszystko sama wybrać miejsce, zapłacić za kilka kolejek drinków, zarezerwować jakąś lożę i tyle..

Nie chciałabym obarczać moich dziewczyn kosztami, logistyką itd...
Tylko nie wiem kurczę, czy tak jest dobrze, że PM sama zorganizuje swój panieński?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 3 Paź 2011, 4:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę że to serio kwestia dogadania z tym panieńskim. Wiem że moja świadkowa bez problemu coś wymyśli i nie będzie mieć nic przeciwko jeżeli coś wtrącę od siebie uśmiech a co do osób myślę że zaproszę również dziewczyny które na weselu nie będą. Powinnyśmy zapraszać tylko te w których towarzystwie dobrze się czujemy, żeby ten wieczór był udany i niezapomniany. Dlatego ja dziewczyny brata mojego P nie zaproszę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 3 Paź 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hihihi Nutko nie dziwię Ci się, bo ja laski brata Ł. nigdy nawet nie brałam pod uwagę przy zaproszeniu na panieński język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie organizujemy żadnego panieńskiego czy "kawalerskiego" wieczoru. Najwyżej tydzień przed pojadę sobie do Katowic ze znajomymi ze studiów.... no, najzwyczajniej w swiecie popić za wszystkie czasy. P. namówię,żeby się spotkał w tym czasie z bratem i jakimś kolegą - w tym samym celu. Więc w sumie za jakąś formę "wieczorka" można to uznać język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group