Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki inaczej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uayo
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane - świetne, takie eko wesoły Jednak chyba dla krótkotrwałych związków oczko Natomiast te ze stronki inneobraczki - coś pięknego! Gdybym wcześniej znała stronkę, na pewno byśmy coś tam dla siebie wybrali. Chociaż wolimy prostotę w takich detalach dnia codziennego, to jednak tamte obrączki bardzo mi się podobają. Zmęczeni wielomiesięcznym bezowocnym poszukiwaniem tych jedynych zamówiliśmy Tesoro z nowej kolekcji Kruka. Cena nie zwala z nóg i postawiliśmy na kompromis między żółtym złotem (podoba się Narzeczonemu) a białym (mój faworyt). W necie te obrączki wyglądają kiepsko, jednak na żywo, na palcu - delikatnie i nie dominują całej dłoni. Już się nie mogę doczekać SMSa z Kruka, że czekają gotowe wesoły)
_________________
Hold on say yes, while people say no!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw 23 Cze 2011, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uayo napisał:
Drewniane - świetne, takie eko wesoły Jednak chyba dla krótkotrwałych związków oczko Natomiast te ze stronki inneobraczki - coś pięknego! Gdybym wcześniej znała stronkę, na pewno byśmy coś tam dla siebie wybrali. Chociaż wolimy prostotę w takich detalach dnia codziennego, to jednak tamte obrączki bardzo mi się podobają. Zmęczeni wielomiesięcznym bezowocnym poszukiwaniem tych jedynych zamówiliśmy Tesoro z nowej kolekcji Kruka. Cena nie zwala z nóg i postawiliśmy na kompromis między żółtym złotem (podoba się Narzeczonemu) a białym (mój faworyt). W necie te obrączki wyglądają kiepsko, jednak na żywo, na palcu - delikatnie i nie dominują całej dłoni. Już się nie mogę doczekać SMSa z Kruka, że czekają gotowe wesoły)


Całkiem sympatyczne te obrączki z Kruka. Też w sumie zastanawialam się nad obrączką z kamykiem, jednak w końcu zrezygnowałam. Ale my też mamy łączone, biało-żółte, obrączki. Niestety na razie ja swoją musiałam zdjąć, bo łapki mi puchną (już ósmy miesiąc rośnie we mnie dzidzia i zaczyna mi się dawać we znaki, szczególnie jak na dworze upał).

Kolejny zestaw nietypowych obrączek: http://inspiracje.jurkowscy.eu/2011/04/rownouprawnienie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw 23 Cze 2011, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzytwa napisał:
Bałabym, że się rozeschną, zbutwieją, zgniją, pękną, lub ulegną milionom innych mechanicznych uszkodzeń oczko Poza tym, akurat u nas metal, z którego wykonane są obrączki ma być symbolem trwałości naszego związku, więc drewno... niespecjalnie pasuje do naszej koncepcji oczko


No stanowczo jest równica miedzy trwałością drewna i tytanu. Ale myślę, że jak ktoś chce to i drewnianym można nadać jakąś głębszą wymowę. Pierwotny, naturalny charakter miłości? Wspólne korzenie? Początek wielkiego drzewa genealogicznego (jak to się pisze?) Embarassed ? Miłość jako częśc natury? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 23 Cze 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.. No może faktycznie coś w tym jest i to bardziej taki symbol miłości i powrót do tych korzeni. Ale po jakimś czasie drewniane obrączki sie zniszczą,a przecież miłość ma trwać wiecznie,chyba dlatego złota obrączka ma być właśnie takim symbolem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się takie bardzo podobają uśmiech ale ja nie jestem tradycjonalistką uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gothka152
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 46

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A obrączki wytatuowane na palcach? Słyszałyście o takich? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam i nawet widziałam, ale to już mi sie nie podoba, zwlaszcza u kobiet :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gothka152
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 46

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jako miłośniczki kolczyków i tatuażów takie obrączki to fajna sprawa- przynajmniej nie można zgubić Very Happy Tej tradycyjnej raczej nosić nie zamierzam więc taka alternatywa mi się podoba Very Happy W razie czego zawsze można przykryć palec pierścionkiem czy obrączka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw 21 Lip 2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka pomysłów na obrączki dla mężów, którzy pracują przy prądzie: http://offbeatbride.com/2011/07/non-conductive-wedding-rings
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę ludzie wymyślą już wszystko aby tylko pozostać oryginalnym.. Tatuowanie obrączek nie ma za bardzo sensu,nie rozumiem czegoś takiego... Chyba że bawimy się w "chodzenie" z chłopakiem lub dziewczyną w gimnazjum,wtedy tak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group