Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjście na świat dziecka to bez wątpienia bardzo ważne wydarzenie w życiu wszystkich rodziców. Z tego właśnie powodu ważne jest, by wyprawka dla noworodka posiadała wszystko co najważniejsze. Prawda jest w końcu taka, że w pierwszych tygodniach życia przyda się cała masa rzeczy i to w dużych ilościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 18 Maj 2021, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wyprawkę należy przygować wcześniej a nie na ostatnią chwilę. Ja raczej teraz zastanawiam się jak ułatwić sobie karmienie piersią Chyba na początek jednak będzie trzeba liczyć na wsparcie i pomoc położnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katie3
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 27

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja większość tych rzeczy zamówiłam sobie bez wychodzenia nawet z domu. Wejdźcie na Formommy.pl, tam jest nawet zakładka wyprawka i miłego zamawiania! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś maluszek jeszcze jest w pozycji leżącej, ale już niebawem zacznie dreptać na własnych nóżkach, będzie można go od czasu do czasu zmierzyć, a do tego będzie potrzebna miarka wzrostu https://nilami.pl/pl Kiedyś zaznaczało się na framudze, teraz po co niszczyć framugę, poza tym taka miarka może być pamiątką na długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno body dla niemowląt z napisami lub grafikami to absolutny must have w wyprawce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl też o zakupie mleka modyfikowanego. Ja nie karmiłam piersią i od samego początku podawałam dziecku mleko modyfikowane Bebilon AR ProExpert przeciwko ulewaniu. Bardzo dobrze mała je tolerowała, zresztą wciąż je pije. Nie jest to dla mnie żaden problem, z zakupem tego mleka też jest ok, bo w każdej stacjonarnej aptece sieci DOZ można je kupić w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka dla maluszka to jedno ale nie zapomnij sama się przygotować żeby uniknąć na miejscu dodatkowych nerwów. Dobrze będzie jak przeczytasz ten artykuł https://www.emc-sa.pl/dla-pacjentow/co-zabrac-do-szpitala i będziesz wiedzieć co i jak należy zrobić. Na pewno warto poświęcić chwilę i odznaczyć listę z rzeczami do zabrania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z żywieniem malucha? Warto wiedzieć, że od czwartego miesiąca życia dziecka można już włączyć do diety także słoiki - na przykład z serii HiPP Pierwsza Łyżeczka. To produkty jednoskładnikowe, ekologiczne, z certyfikatem BIO. Do wyboru mamy marchewkę, dynię, jabłko oraz gruszkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 10

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważnym elementem wyprawki są ubranka dla niemowlaka. Polecam szczególnie śpioszki, które z kaftanikiem świetnie się sprawdzają w pierwszych miesiącach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też pomyśleć o zakupie mleka modyfikowanego. Mój syn dostaje mleko modyfikowane HiPP i przyznam, że jesteśmy z niego zadowoleni. Próbowaliśmy mleka innych marek ale zawsze był jakiś problem z alergiami. Przy tym mleku takich problemów nie ma i z pewnością przy nim pozostaniemy. Kupujemy je zazwyczaj w Lidlu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 260, 261, 262  Następny
Strona 261 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group