Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 259, 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

używam tego i jestem bardzo zadowolona https://www.doz.pl/apteka/p134272-DOZ_PRODUCT_Termometr_bezkontaktowy_Compact_1_szt. nie kosztował duzo, można szybko i łatwo zmierzyć temperaturę, wyniki sa dokładne, ma też alarm gorączki, przy maluszku niezbędna rzecz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thor21
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 26 Lip 2019, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tej wyprawce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś przed porodem i będziesz karmić piersia to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia https://www.e-lady.pl/karmienie znajdziesz tutaj bardzo ciekawe oferty które z pewnościa Ci się spodobają. Dzieki tej stronie kupisz dobry stanik do karmienia. Po za tym takie staniki są naprawdę ładne i na pewno będziesz się dobrze w takim czuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, ze każdej mamie przyda sie w apteczce alantan , aby zapobiegać odparzeniom u niemowląt. Masć działa również rewelacyjnie na podrażnioną i przesuszoną skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 1 Gru 2019, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się ostatnio dowiedziałam o takiej aplikacji na telefon watch me sleep, spelnia dokladnie takie same funkcje co niania elektroniczna z tym że nie kosztuje totalnie nic Very Happy także nie trzeba wydawać kaski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta234
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2020
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 25 Paź 2020, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto jeszcze zadbać o dobrą apteczkę, bo to się może przydać nagle w środku nocy (wiem co mówię) Polecam kupić dobry termometr, paracetamol na gorączkę, maść na zęby i krople esputicon na kolki. Uratowały mnie niejednokrotnie !
_________________
Peace and love
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 10 Lis 2020, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno że jest możliwość bankowania krwi pępowinowej - dzięki temu można wiele chorób leczyć komórkami macierzystymi. Mnie bardzo zainteresowała oferta od Diagnostyka Bank komórek macierzystych i myślimy z mężem żeby z niej skorzystać. Wydaje mi się, że to takie rozsądne zabezpieczenie na przyszlość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fett
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Wrz 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co używacie na pępek noworodka? Myślę, że większość wyprawki już mam, właśnie tylko tego mi brakuje i kilku drobiazgów dla mnie do szpitala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie biustonosze do karmienia polecacie? Koleżanki używały staników marki Carrriwell. Wy też je polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 10 Maj 2021, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mały ma dopiero cztery miesiące i właśnie rozszerzyliśmy jego dietę o słoiczki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Zazwyczaj kupuję je stacjonarnie w sklepach sieci Lidl albo w Biedronce. Jestem bardzo zadowolona z pojemności 80 gram, to idealnie na jeden posiłek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 259, 260, 261, 262  Następny
Strona 260 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group