Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Gru 2015, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak kupowałyście rożki to zwracałyście uwagę na jakąś konkretną firmę czy raczej na wygląd?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 8 Gru 2015, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to nie. Ten co kupiłam jako pierwszy to wzięłam dosłownie pierwszy, lepszy z brzegu, a przy drugim już zwracałam uwagę żeby był lepszy ale w sumie kupiłam trochę w ciemno bo przez Internet, ale naprawdę widać że jest porządny. Fajne są też rożki typu minky z takiego materiału jak te kocyki, ale trzeciego nie będę kupować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Gru 2015, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mam lepsze pytanie:

Jak szybko rosną dzieci?
Na jak długo starczą ubranka w rozmiarze 56/62?
Następne kupować 68 czy to bez sensu i od razu wskoczyć w 74?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 8 Gru 2015, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to każde w swoim tempie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Wto 8 Gru 2015, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka każde dziecko ma swoje tempo rośnięcia. Ale moja córka na przykład urodziła się spora bo 56cm i 3900g. Rozmiar 56 nosiła z 2 tygodnie, ale niektóre rzeczy od razu 62 nosiła. w 68 weszliśmy około 2/3 miesiąca, bo różnie wypadają te rozmiary. Teraz nosimy jeszcze trochę 68 i trochę już 74, spodenki i pajace mamy już 74 bo Łucja jest długa i wszystkie z 68 spodenki za krótkie. A body pasują te 68. Chociaż większość ubranek mamy zagranicznych więc tam nosimy rozmiar 6-9m. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Wto 8 Gru 2015, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka to bardzo indywidualna kwestia. Moja nawet nie nosiła 56 zaczęła od 62 i te niektóre były za małe. Natomiast moja sis zaczęła od 52 bodajże czy 50 bo synio byl maleńki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 8 Gru 2015, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do rozkow to my mieliśmy taki zwykły. Był na rzep i dodatkowo przewiazywany kokardą. Synek spał w nim ta długo aż się nie zrobił za ciasny. Potem w nocy spał i dalej śpi w spiworku. W dzień okrywam go kocykiem. Poniewaz sie w nocy strasznie rozkopuje i kreci to jakiekolwiek kolderki czy kocyki nie wchodza w gre.
W kwestii rozmiarów to mój synek urodzony 55 cm i 3310 gram rozmiar 56 nosił przez około miesiąc. Potem 62 maksymalnie do skończenia trzeciego miesiąca. Teraz ma osiem miesięcy i nosimy rozmiary od 80 do 92 i kilka dużych 74. A jest na długość między 75 a 97 centylem.
Moim zdaniem te 56 jest konieczne bo mało który noworodek jest tak wielki ze nie wchodzi w ten rozmiar. A potem to już maluchy rosną indywidualnie. Jedne noszą zawsze większy rozmiar spodni niż bodziakow, inne na odwrót. My nawet na początku uzywalismy rozmiaru 50 choć niby teoretycznie powinien być za mały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 10 Gru 2015, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do rożków. Miałam jeden i się nie przydał. Bardziej nam się przydały do spowijania ażurkowe kocyki za 15zeta z tesco.

U nas rozmiar 56 poza body ze smyka (maja większą rozmiarówkę) nie był używany w ogóle, bo się nie mieścił. Młody się urodził 4kg i 59cm. W tej chwili ma 5 miesięcy i nosimy rozmiar 74-80 w zależności od firmy, jeśli zagraniczne to 9-12 mcy. uśmiech w tej chwili młody waży 8,5kg (hehe justyna - wczoraj mi pediatra powiedział, że moje dziecko wygląda jakby miał 8-9mcy język)
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 10 Gru 2015, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pościel, rożek i resztę kompletu z firmy Aruś. Rewelacyjny materiał. Kołdra tyle razy prana, a wygląda jak nowa. Polecam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DagmaraW
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam laktatora ręcznego Lakta Plus. Moim zdaniem te automatyczne nie zawsze zdają egzamin, choć każda kobieta musi dostosować go do swoich potrzeb. Mam też dwa pojemniki na pokarm kupione raz z laktatorem w Simedzie, ale używam ich przede wszystkim, jak wybieram się gdzieś w gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262  Następny
Strona 258 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group