Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naoglądałam się tych rożków i ochraniaczy na szczebelki,że aż mi się mieni w oczach . zamówię jakis zwykły usztywniany, przy kolejnym dziecku będę wiedzieć czy mi to było potrzebne czy nie, ale nie majątek , wole mieć w zanadrzu.

ale przy okazji oglądania tych rożków i ochraniaczy i innych przedmiotów sprzedających odkryłam że dużo ludzi kupuje coś takiego :
poduszka klin

a ja myslałam,że dziecko śpi na płasko ? to rzekomo dla dzieci ulewających dobre?pytajnikpytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śpi na płasko. To wkładasz pod materac, nie używasz tak, jak na zdjęciu ( w każdym bądz razie, nigdy się z tym nie spotkałam). Miałam jako gratis do materaca, korzystaliśmy miesiąc, bo mała mi się zszuwała niżej na materacu Very Happy Przydaje się tez w momencie, jak maluch ma katarek, zaleca sie wtedy spanie wyżej główką



O tak.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to wszystko skomplikowane lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem oczko
Można życ i bez tego. Wystarczy włożyć pod materac np. duży segregator. Albo pod nogi łóżeczk, od strony główki, podłozyć książki, żeby było wyżej i pod lekkim nachyleniem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast klina podkladalam zwiniety recznik pod materac jak Blazej mial katar. Na poczatku dziecko i tak sie zwykle na boku kladzie, klin taki nienaturalny troche mi sie wydaje.

Rozkow nie mialy nic wyjmowanego, a calkiem miekkie nie byly uśmiech Blazej na poczatku spal w rozku, do tego glownie sie przydawal rozek uśmiech A w razie ulania zmienialam tylko rozek, nie cala posciel uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ochraniacza na łóżeczko też nie stosowałam. Stwierdziłam, że lepsza wentylacja będzie bez tego ustrojstwa. No i prać nie trzeba dodatkowego akcesorium.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia Dociak jak była mała miała sapkę i faktycznie pod materac włożyłam ręcznik i żeby równiej leżało półkę z lodówki starej język ale wtedy to w ogóle mało kasy na wszystko było, przy Agacie nie mam takie potrzeby i śpi normalnie na płasko. Tak więc poczekaj aż córa się urodzi i wtedy najwyżej kupisz. Rożek usztywniany dla mnie zbędny wydatek, przy Agacie nawet zwykłego rożka nie używałam. Do spanie w kocyk zawijałam a jak ktoś chciał koniecznie w czymś Agatę wziąć na ręce to też w kocyku dawałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie przy jednym i drugim bez ochraniacza by się nie obeszło :/ ręce i nogi lądują wszędzie Very Happy
Za to baldachimu przy Oli nie mam, dla mnie kurzołap uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też bez ochraniaczy na szczebelki nie da rady... Mała nam się tak kręci w nocy, że potrafi się przekręcić w poprzek łóżeczka lol Klin pod materacyk jak dla mnie rzecz zbędna, tak jak dziewczyny piszą wystarczy podłożyć zwinięty gruby ręcznik albo cokolwiek innego jak jest taka potrzeba. My podkładaliśmy ręcznik ale teraz dziecko i tak nam się zsuwa w dół i śpi w połowie materaca albo w poprzek więc ręcznik niedługo zostanie usunięty bo jest już zbędny lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie z innej kategorii, co mamy kupić do czyszczenia kikuta pępuszka? Chodzi mi konkretnie o to, czy stosowałyście jakiś środek do odkażania czy tylko sól fizjologiczna?
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 260, 261, 262  Następny
Strona 219 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group