Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, Ewelajn. Może ze stanikiem, to najpierw kup z jeden. Bo w sumie, nie wiadomo jak będzie z karmieniem, a po co kasę, nieraz nie małą, wywalać?

Ale miej obmierzony, spisany i najlepiej obfotografowany jeszcze jakiś model. Mąż/mama/ktokolwiek, zawsze bedzie mógł skoczyć i Ci go dokupić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madzia - wizualnie mi się nie podoba i wydaje się mały, ale może się przyzwyczaję i jeszcze będę chwalić Smile 50 % mojej opinii to wina kobiety w sklepie która określiła ten koszyk jako "trumienkę" i tak mi się zakodowało oczko ale i tak na wózek jesteśmy zdecydowani

Staniki karminiki kupię raczej jak już się wypakuję, obawiam się,że rozmiar jeszcze się zmieni teraz najwyżej jakiś jeden bo i tak muszę coś kupić na końcówkę ciąży, niewygodnie mi we wszystkim i w sportowym staniku (co zresztą do wyjścia średnio się nadaje) i w normalnym z fiszbinami jeszcze gorzej- wbija mi się wszystko w brzuch ,który jest wysoko smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewalajno, ja polecam stanik z Medeli, już do szpitala nawet, jest sportowy, ale ma mega łatwe odpięcie, jest super wygodny (na brzuch także!) i wystarczy dobrać rozmiar (S, M, L), a taki wyjściowy dokupisz potem.
Koszulę na zakładki, mnie tam nic nie wychodziło, a guziki są uciążliwe na dłuższą metę i nie tak łatwo dostać się do piersi, jak w tej zakładkowej.
(Inna rzecz, że ja w szpitalu i tak miałam stanik cały czas, na noc, nie noc, bo się cycki stały niewygodne do noszenia luzem język język )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhele - przy moim biuście, koszulka na zakładke = cyc na wierzchu :/ ;]
mąż przeszcześliwy, kiedyś nawet mi zdjęcie zrobił, jak z wywalonym cycem spałam Embarassed nigdy więcej język

A guziczki wbrew pozorom szybko lecą do rozpinania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uzywalam tych na normalne guziki, najszybciej i najwygodniej uśmiech Z zakladkami uzylam raz, nie nadaje sie do wiekszego biustu oczko
A staniki takie miekkie bez zapinania sa w pepco po 10-15zl, do spania wygodne i po domu tez moga byc. Jak sie rozmiar unormuje, to mozna kupic cos lepszego. Moj ulubiony jest z esotiq, czarny, koronkowy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Tez uzywalam tych na normalne guziki, najszybciej i najwygodniej uśmiech Z zakladkami uzylam raz, nie nadaje sie do wiekszego biustu oczko
A staniki takie miekkie bez zapinania sa w pepco po 10-15zl, do spania wygodne i po domu tez moga byc. Jak sie rozmiar unormuje, to mozna kupic cos lepszego. Moj ulubiony jest z esotiq, czarny, koronkowy uśmiech


Ja właśnie taki miękki, sportowy bez zapinania miałam z pepco. Mega wygodne i mi sie dobrze w nich karmiło
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jutro uderzam do pepco uśmiech bo jestem właśnie na etapie, że nawet luzem nie da sie nosić tego biustu w domu Confused muszę coś mieć koniecznie nawet jak nigdzie nie wychodzę.
Mam nadzieje, że po ciąży obwód pod biustem wróci do normy Rolling Eyes

Nel -z Mendeli widziałam w sklepie stacjonarnym, jak tam będę i można mierzyć to obczaję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do koszul do karmienia...dla mnie najwygodniejsze są zwykłe na ramiączkach. Zsuwam ramiączko i cyc na wierzchu a nie morduję się z tymi zakładkami, guzikami i innymi wynalazkami.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi z zakładkowych nic nie wylatuje uśmiech

Tj. dla mnie zakładkowe to takie jak ta co wklejam, jak się mylę co do wzoru to mnie poprawcie:


_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w szpitalu tak można hasać w takiej na ramiączkach ?Wink czy będę wyglądać jak na plażę ? język mi glownie chodzi o to co do szpitala, w domu dam radę bez specjalistycznych koszul Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 260, 261, 262  Następny
Strona 215 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group