Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Koszty wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 122, 123, 124, 125  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2020, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również planujemy nie wesele ale obiad oczko Chcemy spędzić ten dzień jedynie w gronie bliskich osob:
https://hanzapalac.pl/177/b,12/blog/obiad_weselny_-_gdzie_i_w_jaki_sposob_zorganizowac
1. Po slubie mamy tylko obiad - na wszystkich wzorach zaproszen jest tekst ze po zaslubinach zapraszamy na przyjecie weselne - jak inaczej napisac jesli mamy tylko obiad?
2. Czy zamawialyscie zawiadomienia o slubie i wysylalyscie do osob ktore mialyby przyjsc tylko na slub?
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewagaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2020, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie sukienek w dobrych cenach to polecam z całego serca https://e-sukienki.pl kupiłam u nich białą sukienkę na ślub cywilny ale głównie mają sukienki dla gości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grayson04
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 11 Sie 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty wesela są bardzo duże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogisich.delphia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty wesela są duże, bo jest to duża impreza. Chyba, że robimy ją tylko dla najbliższych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam przygotowania? Czy już wszystko macie już załatwione w tym zakresie? Ja właśnie muszę zapisać się na nauki przedmałżeńskie Warszawa i zastanawiam się gdzie najlepiej? Czy znacie może jakie są teraz dostępne terminy? Gdzie moglibyśmy się zapisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rashawn24
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, ilu gości chcesz zaprosić i od tego, jakie atrakcje chcesz mieć na weselu. Ja na przykład zamiast tradycyjnego szwedzkiego stołu chcę mieć dwa stoiska degustacyjne - jedno z tradycyjnym polskimi daniami, a drugie z tradycyjnymi angielskimi daniami, ponieważ mój chłopak jest właśnie z Anglii. Zastanawiam się nad ofertą https://drukarnia-wojewoda.pl/39-stoiska-targowe i myślę, że wybiorę właśnie ich stoiska degustacyjne, bo bardzo mi się podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buteleczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 31

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zadbasz o odpowiednią salę to nie będzie kłopotu. My w końcu zdecydowaliśmy się na ofertę http://www.hotel-anna.com.pl/organizacja-wesela/ i wszystko wskazuje na to, że był to dobry pomysł. W takich warunkach zorganizowaliśmy wesele marzen z ktorego zadowoleni byli wszyscy goscie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 28 Sie 2021, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie tego wyjątkowego dnia. Jeśli zastanawiacie się, jakie dodatki weselne mogłyby sprawdzić się u Was najlepiej, to powinniście zajrzeć do https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/dodatki-weselne/ i tam sprawdzić, co realnie może Wam przypaść do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swaniawski.edna
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale wesele jest bardzo kosztowną imprezą. Trzeba zainwestować w suknie ślubną, garnitur oraz wszelkie inne dodatki. Poza tym wynajem sali również jest kosztowny. Nie wspomnę o tym, że należy zaopatrzyć się w alkohole takie jak np. wódka koszerna. Moim zdaniem nie warto oszczędzać na alkoholach, ponieważ jest to ważny aspekt imprezy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że tutaj trafiłam, bo jest tutaj mnóstwo porad i ciekawostek odnoście organizacji wesel.


_______________________
https://nwonews.pl/czy-warto-inwestowac-w-hale-namiotowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 122, 123, 124, 125  Następny
Strona 123 z 125

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group