Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nasze kinderbejbi ;)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 11:53    Temat postu: nasze kinderbejbi ;) Odpowiedz z cytatem

uśmiech jutro minie tydzień jak wiem,że będę mamą uśmiech dwa testy i oba pozytywne lol oboje z T.nie myśleliśmy ,że kilka dni po ślubie uda nam się zmajstrować bejbusia uśmiech a tu takie miłe zaskoczenie uśmiech a tymczasem wybieramy sie do ginekologa w celu oficjalnego potwierdzenia istnienia pod moim serduszkiem nowego zycia oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz gratuluję serdecznie. Spokojnych już 8 pozostałych miesięcy. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję i zazdroszczę uśmiech dużo zdrówka dla przyszłej mamusi i dzidziusia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj założenie wątku zobowiązuje tak więc prosimy o uaktualnianie tematu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konkretne wieści od ginekologa dopiero wieczorkiem,bo mam wizytę o 16.00 uśmiech troszkę się stresuję .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekamy na wiadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoooop hoooop Cool czy e-nina juz wróciłapytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 27 Maj 2011, 5:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech nio to opowiadam,pan doktor potwierdził,że jestem w 5 tygodniu ciąży uśmiech uśmiech uśmiech widziałam,maleńką kropeczkę na monitorze usg,wow ale uczucie,bez porównania z innymi uśmiech nio i nie byłabym sobą gdybym sie leciutko nie zbłaznila podczas usg,a mianowicie:
po zwykłym badaniu ginekolog zaprosił mnie na łożko do usg a ja głupiutka jakoś ubzdurałam sobie,że to bedzie takie zwyczajne badanie,no wiecie zimna galaretka na brzusio i mizianie po nim a tu niespodzianka,lezę sobie z gołą pupą na łóżku a tu lekarz mówi:
proszę ugiąć kolana,wow Shocked a w mojej biednej,zakreconej główce kołacze się tylko jedna myśl ,matko co on ode mnie chce Shocked jakoś nie wpadłam,że zwyczajnie chce mi zrobić usg dopochwowe!więc udając ,że oczywiście wiedziałam o co mu chodziło z dumą oczko powoli zrobiłam o co prosił a w duchu śmiałam się z własnej głupotki uśmiech nio a pózniej to już tylko miodzio uśmiech kropeczka na ekranie i słowa lekarza po badaniu,że niech Maleństwo dalej rośnie sprawiły ,że zapomniałam o całym świecie uśmiech a do auta powędrowałam na miękkich nóżkach.Wczoraj z okazji dnia matki dowiedziały sie nasze mamy no i przyszli dziadkowie również,.piękny dzień i piękny mi prezencik Maleństwo zrobiło,tym ze mogłam je wczoraj zobaczyć na monitorku usg radosny
_________________



Ostatnio zmieniony przez e-nina dnia Pią 27 Maj 2011, 7:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 27 Maj 2011, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez owiraptorek dnia Pią 27 Maj 2011, 10:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pią 27 Maj 2011, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudowny prezent na Dzień Matki!
Zdrówka, zarówno dla Ciebie, jak i dla maluszka uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 1 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group