Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

antykoncepcja
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 Jan 2016
Posts: 594

PostPosted: Thu 21 May 2020, 16:34    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem warto stosować środki antykoncepcyjne odpowiednio dostosowane do naszych potrzeb. Musisz tylko skonsultować z lekarzem, co bedzie dla Ciebie odpowiednie. Teraz wiem, ze tabletki u mnie bardzo dobrze sie sprawdzają, a jak moja ginekolog ma urlop to zgłaszam sie do https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletki-antykoncepcyjne/ , na konsultację onlinę i po receptę.
Back to top
View user's profile Send private message
jagnaa
bywalec
bywalec


Joined: 16 Sep 2019
Posts: 148

PostPosted: Fri 26 Jun 2020, 11:26    Post subject: Reply with quote

Antykoncepcja hormonalna to nie cukierki, także nie możemy jej sami sobie dobierać jak chcemy. Musimy się wybrać do ginekologa, zrobić badania, porozmawiać i dopiero wtedy na podstawie tego wszystkiego zostanie dla nas dobrana najlepsza antykoncepcja. Warto też poczytać rzetelne artykuły odnoście antykoncepcji w internecie https://antykoncepcjanamiare.pl/czym-jest-antykoncepcja/ .
Back to top
View user's profile Send private message
adam987
bywalec
bywalec


Joined: 12 Jun 2012
Posts: 142

PostPosted: Fri 25 Sep 2020, 15:28    Post subject: Reply with quote

my stosujemy od dawna i polecamy
Back to top
View user's profile Send private message
arvena
uzależniony
uzależniony


Joined: 10 Oct 2016
Posts: 616

PostPosted: Wed 14 Oct 2020, 9:56    Post subject: Reply with quote

Ja też stosuję hormonalną antykoncepcję, mam niskodawkowe tabletki vines, przeważnie ginekolodzy przepisują je jako pierwszą antykoncepcję
Back to top
View user's profile Send private message
halinka2
kandydat
kandydat


Joined: 27 Jun 2021
Posts: 13

PostPosted: Sun 27 Jun 2021, 20:07    Post subject: Reply with quote

A korzystaliście może z suplementów dla kobiet np z sklepu erotycznego www.intymnosc24.pl?
Back to top
View user's profile Send private message
tomomo
kandydat
kandydat


Joined: 29 Jul 2021
Posts: 23
Location: Szymbark

PostPosted: Thu 29 Jul 2021, 12:26    Post subject: Reply with quote

oczywiście, że seks przed ślubem. to jest mega ważny element w życiu, więc chcę widzieć jak ma to wyglądać i czy się zgrywamy ze soną.
Back to top
View user's profile Send private message
Hroba
kandydat
kandydat


Joined: 28 Jul 2021
Posts: 20

PostPosted: Thu 29 Jul 2021, 13:26    Post subject: Reply with quote

Dzięki to było dla mnie bardzo interesujące i przydatne. Nie spodziewałem się, że znajdę tyle rzeczy na ten temat.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
resha
bywalec
bywalec


Joined: 04 Feb 2020
Posts: 118
Location: Polska

PostPosted: Fri 30 Jul 2021, 21:48    Post subject: Reply with quote

Na pewno same sobie nie dobierzemy antykoncepcji, tylko trzeba będzie pójść z tym do ginekologa. Gdybyście nie wiedziały kto w takiej sprawie dobrze by się sprawdził, to w Kołobrzegu warto umówić się do pani doktor Barbary Blicharczyk. Przy ulicy Szpitalnej 2 ma swój prywatny gabinet, a poza tym jest ona bardzo sympatyczna.
Back to top
View user's profile Send private message
noya
bywalec
bywalec


Joined: 17 Nov 2017
Posts: 150

PostPosted: Tue 7 Dec 2021, 9:06    Post subject: Reply with quote

Ważne żeby stosować skuteczna antykoncepcję, ja na przykład mam tabletki vines które przyjmuje się w schemacie 24+4, a jak wynika z takich https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10428158/ niezależnych badań, takie tabletki mimo że mają niewielką dawkę hormonów są tak samo skuteczne jak te zwykle tabletki.
Back to top
View user's profile Send private message
majga
kandydat
kandydat


Joined: 23 Feb 2022
Posts: 40

PostPosted: Wed 23 Feb 2022, 19:27    Post subject: Reply with quote

Jeśli potrzebujecie zgłębić wiedzę na temat antykoncepcji awaryjnej to polecam Wam bloga klinika stonava
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Next
Page 30 of 31

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group