Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

antykoncepcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto stosować środki antykoncepcyjne odpowiednio dostosowane do naszych potrzeb. Musisz tylko skonsultować z lekarzem, co bedzie dla Ciebie odpowiednie. Teraz wiem, ze tabletki u mnie bardzo dobrze sie sprawdzają, a jak moja ginekolog ma urlop to zgłaszam sie do https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletki-antykoncepcyjne/ , na konsultację onlinę i po receptę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 26 Cze 2020, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antykoncepcja hormonalna to nie cukierki, także nie możemy jej sami sobie dobierać jak chcemy. Musimy się wybrać do ginekologa, zrobić badania, porozmawiać i dopiero wtedy na podstawie tego wszystkiego zostanie dla nas dobrana najlepsza antykoncepcja. Warto też poczytać rzetelne artykuły odnoście antykoncepcji w internecie https://antykoncepcjanamiare.pl/czym-jest-antykoncepcja/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my stosujemy od dawna i polecamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 14 Paź 2020, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też stosuję hormonalną antykoncepcję, mam niskodawkowe tabletki vines, przeważnie ginekolodzy przepisują je jako pierwszą antykoncepcję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halinka2
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Cze 2021
Posty: 13

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystaliście może z suplementów dla kobiet np z sklepu erotycznego www.intymnosc24.pl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomomo
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 23
Skąd: Szymbark

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że seks przed ślubem. to jest mega ważny element w życiu, więc chcę widzieć jak ma to wyglądać i czy się zgrywamy ze soną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hroba
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki to było dla mnie bardzo interesujące i przydatne. Nie spodziewałem się, że znajdę tyle rzeczy na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno same sobie nie dobierzemy antykoncepcji, tylko trzeba będzie pójść z tym do ginekologa. Gdybyście nie wiedziały kto w takiej sprawie dobrze by się sprawdził, to w Kołobrzegu warto umówić się do pani doktor Barbary Blicharczyk. Przy ulicy Szpitalnej 2 ma swój prywatny gabinet, a poza tym jest ona bardzo sympatyczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne żeby stosować skuteczna antykoncepcję, ja na przykład mam tabletki vines które przyjmuje się w schemacie 24+4, a jak wynika z takich https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10428158/ niezależnych badań, takie tabletki mimo że mają niewielką dawkę hormonów są tak samo skuteczne jak te zwykle tabletki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majga
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 40

PostWysłany: Sro 23 Lut 2022, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujecie zgłębić wiedzę na temat antykoncepcji awaryjnej to polecam Wam bloga klinika stonava
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Następny
Strona 30 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group