Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

antykoncepcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani zaszłam w obie ciąże stosując NPR ale z zamiarem zajścia lol
Dla mnie to fajna metoda gdzie widać kiedy jest owulacja itd...ale plemnik żyje do 72 godzin a ja aż tak dobra nie jestem, żeby wiedzieć co będzie za 3 dni. No a trójka dzieci to już za dużo jak dla mnie.
Po pierwszej córce korzystaliśmy z niepłodności laktacyjnej i udało się 1,5 roku lol ale liczyliśmy się z tym, że mogę zajść w ciążę i braliśmy to pod uwagę. Teraz trzeciej ciąży mówię stanowcze NIE!wykrzyknik Więc wolę jakieś "medyczne" metody.

Ale wiem, że niektóre dziewczyny z powodzeniem stosują NPR
A i jeszcze jedno, w czasie owulacji najbardziej się chce Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK rozumiem Waszą sytuację i podejście oczko Ja jestem póki co stanowczo na nie jeśli chodzi o ciążę, ale co innego wizja wpadki przy pierwszym dziecku (jeśli i tak się planuje dzieci i korzysta się z metody w sposób, który ma dawać pewną skuteczność),a co innego przy trzecim, którego się nie planuje oczko
A myśleliście o sterylizacji?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no....nie przesadzajmy.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
W sunie jak wyglada koszt spirali?pytajnik?

Boje sie ze po tabletkach znowu utyje, potomstwa nie planuje wiecej, a gumek nie strawie. No nienawidze dziadostwa :/


Ja za swoją płaciłam 150zł (+50zł za założenie). To taka co nie wydziela żadnych hormonów i jest na 5 lat - no bo co za różnica czy się łyka tabletki czy to spirala wydziela hormony - jedynie taka, że nie trzeba myśleć o braniu. Ale hormony są...
Myślę, że to kwestia światopoglądu...dla mnie zapłodniona komórka jajowa to zapłodniona komórka jajowa i tyle, większej metafizyki w tym nie widzę,
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie sobie myślę o tabletkach- bo jaki sens wkładki z hormonami, skoro na to samo wychodzi.

Tylko u mnie w ogóle rozmowy z P. nie ma na ten temat, on chce zostać przy gumkach. Że zrujnuję sobie zdrowie, że etycznie wątpliwe są metody hormonalne.... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Rashel napisał:
W sunie jak wyglada koszt spirali?pytajnik?

Boje sie ze po tabletkach znowu utyje, potomstwa nie planuje wiecej, a gumek nie strawie. No nienawidze dziadostwa :/


Ja za swoją płaciłam 150zł (+50zł za założenie). To taka co nie wydziela żadnych hormonów i jest na 5 lat - no bo co za różnica czy się łyka tabletki czy to spirala wydziela hormony - jedynie taka, że nie trzeba myśleć o braniu. Ale hormony są...
Myślę, że to kwestia światopoglądu...dla mnie zapłodniona komórka jajowa to zapłodniona komórka jajowa i tyle, większej metafizyki w tym nie widzę,


NO ja mam to samo podejście.

Porozmawiam z lekarzem w środe. Więcej dzieci nie chce, jako tako na tabletki kiepskawo reagowałam, a seks w gumkach to nic nie czuje :/

A więcej dzieci nie chce
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama od lat używa spiralki i w ciążę nie zaszła. (a nie ograniczają się z tatusiem język z oczkiem)
Ja też nie. Jak urodzę bobsona to też zakładam i już. Spokój na 5 lat.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Moja mama od lat używa spiralki i w ciążę nie zaszła. (a nie ograniczają się z tatusiem język z oczkiem)
Ja też nie. Jak urodzę bobsona to też zakładam i już. Spokój na 5 lat.


I w sumie oszczedność. Gumki są drogie. Tabletki, te które przyjmowałam wcześniej, to koszt około 50 zł na miesiąc. Więc spora różnica, jak by nie patrzeć...

Hihi chociaż wciąż mi się przypomina przestroga pani Zosi z nauk przedmałżeńskich, że spirala wrasta w rączki czy główki dzieci, jeżeli dojdzie do zapłodnienia lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
pearl.jamka napisał:
Moja mama od lat używa spiralki i w ciążę nie zaszła. (a nie ograniczają się z tatusiem język z oczkiem)
Ja też nie. Jak urodzę bobsona to też zakładam i już. Spokój na 5 lat.


I w sumie oszczedność. Gumki są drogie. Tabletki, te które przyjmowałam wcześniej, to koszt około 50 zł na miesiąc. Więc spora różnica, jak by nie patrzeć...

Hihi chociaż wciąż mi się przypomina przestroga pani Zosi z nauk przedmałżeńskich, że spirala wrasta w rączki czy główki dzieci, jeżeli dojdzie do zapłodnienia lol


No, szczególnie w główki a potem rodzisz dziecko z antenką język
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2018, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny sama stosuję tabletki ale nie wiem czy Wy też tak macie,ze tabletki zmniejszaja Wam ochotę na seks? Kiedys lubiłam seks, obecnie nie mam już na niego ochoty smutny Zmieniałam tabletki ale we wszystkich jest generalnie tak samo.
Zastanawiałam sie nad takimi tabletkami na poprawę libido:
https://intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet/1638-libido-therapy-hit-nr-1-na-libido.html

Myslicie,ze to może działać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 28 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group