Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

antykoncepcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do uwierzenia, jestem w szoku Shocked A najbardziej przeraża mnie, że mam siostrę w gimnazjum..jakoś nie wyobrażam sobie żeby mogła tak się zachowywać, ale cóż..pozory mogą mylić..ja w tym wieku o seksie nawet nie myślałam..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
Mam trzy młodsze siostry i ze względu na fakt że ze mną nikt nie rozmawiał na takie tematy i nie powiem ale brakował mi tego , ja rozmawiam z nimi na takie tematy wiedzą co gdzie i z czym się je język
Ale najważniejsze to w dzisiejszych czas to wbić takim dziewczyną szanuj się uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra...
Jak dzieci (bo seks w młodym wieku to nie tylko dziewczyny, ale...i chłopcy. W ogóle do seksu potrzeba dwojga) albo przede wszystkim skąd mają czerpać wiedzę jak się zabezpieczyć, po co czekać i w ogóle co to jest takiego ten seks tak naprawdę. Dorośli rzadko rozmawiają z dzieciakami o sprawach intymnych. Często rodzice sami się czerwienią jak dziecko zada jakieś pytanie, lub wymyślają jakieś bajeczki o bocianach. W szkole edukację seksualną prowadzi katechetka/zakonnica/ tudzież jakaś inna nawiedzona, która pieni się że seks to złowykrzyknik

Dla mnie seks, menstuacja, wzwód i inne "sprawy dorosłych" są naturalne. I naturalnie powinno się o tym mówić. Mojej kuzynki 4lotni syn zapytał "mamo jak ja ci wyszedłem z brzucha?". Jak myślicie co ona odpowiedziała?
Tak powiedziała prawdę. "kochanie wyjął ciebie lekarz". na tamtą chwilę 4 letnie dziecko taka odpowiedz satysfakcjonowała. Ale niewykluczone, że kiedyś się zapyta jak ten lekarz mnie stamtąd wyjął i tu znów trzeba powiedzieć prawdę.

Ja chciałabym żeby moje dzieci ode mnie wiedziały co to jest seks, miłość, jak się szanować i zabezpieczać.
Tak naprawdę odpowiedni czas by informować o tym dzieci jest już jak one same zadają pytania!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj zgodzę się z Tobą uśmiech
Ale z tego co zauważyłam to dla młodych rodziców temat seksu już nie jest tak trudnym tematem jak np. chociażby moich
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam koleżankę, która ma już 26 lat. Z chłopakiem spotyka się od klasy maturalnej. Jej rodzice do tej pory jak w telewizji leci jakaś łóżkowa scena, to zaczynają kręcić się w miejscu, mówią "e jaki głupi ten film" i przełączają... Chłopak 9lat 30)może u niej zostawać na noc pod warunkiem że będzie spał w pokoju najbardziej odległym do jej pokoju... Rodzice mają już ok lat 60. Niech mi ktoś wytłumaczy skąd wiedze ma czerpać taka dziewczyna...?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dzień dzisiejszy przy takim dostępie do internetu to dzieciaki szukają wiedzy właśnie tutaj , a co za tym idzie naoglądają się super idealnych ciał , bo nie czarujmy się ale takie filmy najczęściej ich przyciągają,w konsekwencji nie dość że nic nie wiedzę to na dodatek jak dochodzi do zetknięcia z rzeczywistością dochodzi do rozczarowań , samoocena słabnie , ważne wartości się ulatniają
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, mam pytanie a zapomniałam ostatnio zapytac gina.. Kupiłam wczoraj plastry antykoncepcyjne, ale wlasnie nie wiem, kiedy one zaczna dzialac? Podobnie jak tabsy - po pierwszym dniu? Szukałam na ulotce, ale nic nie piszą na ten temat. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borusia działają pierwszego dnia jak weźmiesz w pierwszy dzień okresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borusia ja słyszałam o tym że zanim zacznie się stosować plastry należy sprawdzić "przenikliwość" skóry. Ale nie wiem ile wtym prawdy. Może to ma jakiś sens. Bo nie wiadomo czy wszystko z plastra przeniknie do organizmu.
no nie wiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki oczko o przenikliwości skóry nie słyszałam. Przeczytałam tylko na ulotce, że kobiety o wadze powyżej 90 kg nie powinny stosować plastrów. Może to o to chodzi.. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 3 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group