Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub - żałuję, że to zrobiłam
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pusia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Nie 19 Cze 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest średnio, parę dni dobrze, potem znowu kłótnie, nie umiemy się dogadać. Wyszłam za mąż za duże dziecko..niestety. On zawsze znajdzie czas dla kolegi, dla siostry, dla mnei czasu nie ma nigdy, to boli mnie najmocniej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ... ciężko się to czyta, szczególnie chyba osobom, które mają TEN Dzień jeszcze przed sobą. Historia Pusi budzi we mnie pewnego rodzaju lęk ...ale nie będę się tutaj w to zagłębiała
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom, które czytały poprzednie wątki pusi85 , czyta się to inaczej.
Nie powiem, żeby mnie to bawiło, bo nie bawi.. Sytuacja jest koszmarnie smutna.
Ale nie umiem z siebie wykrzesać ani odrobiny współczucia, niestety.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka chciało by się powiedzieć "a nie mówiłam..." smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam wcześniejsze wypowiedzi Pusi na temat jej związku, obaw itp. Także pewne rzeczy można było przewidzieć. Mimo, to jej historia budzi we mnie lęk, bo przecież w każdym związku bywa czasem coś nie tak i czasem trudno przewidzieć jak pewne sprawy rozwiną się po ślubie ... Ciężko spojrzeć na własny związek obiektywnie i ocenić czy coś co nam nie pasuje, co nam przeszkadza jest przez nas tylko wyolbrzymione czy może stanowi poważną przeszkodę
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pusiu a czy siostra męża ma chłopaka/narzeczonego bo jeśli nie to myślę, że cała swoją miłość przelewa na brata i traktuje go jak partnera. Moja rada znaleźć jej faceta który ja... Twisted Evil ...weźmie, że tak to określę.
Oczywiście wiem, ze nie będziesz Pusiu chodzić i szukać jej faceta, ale uważam, że dopiero wtedy sytuacja się zmieni. Znajdzie sobie inny obiekt zainteresowań Twisted Evil
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka napisał:
Osobom, które czytały poprzednie wątki pusi85 , czyta się to inaczej.
Nie powiem, żeby mnie to bawiło, bo nie bawi.. Sytuacja jest koszmarnie smutna.
Ale nie umiem z siebie wykrzesać ani odrobiny współczucia, niestety.



Dokładnie. Nie wiem, czy to naiwność, że ślub wszystko zmieni i nagle narzeczony stanie się księciem z bajki czy strach przed odwołaniem ślubu.. Ale sytuacja jest na własne życzenie. Czasami warto spojrzeć na pewne sprawy, z boku.. Widocznie kilka obiektywnych opinii mogło trochę pomóc. Szczególnie, że nie tylko na tym forum spotkała się z takimi radami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze ślubem jest tak że nie ma się do czego śpieszyć ale trzeba być pewnym siebie i partnera a nie liczyć na to że pod naszym cudownym wpływem po ślubie on się zmieni - NIE ZMIENI SIĘ!
Pusia świadomie podjęła takie decyzje jakie podjęła, mówiłyśmy do niej żeby się jeszcze zastanowiła ale nie chciała słuchać, trudno mi jej współczuć bo sama tego chciała
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałabym coś napisać, ale się raczej powstrzymam od komentarza. czytałam wcześniejsze posty Pusi i musze przyznać rację Wam dziewczyny! moim zdaniem podjęłaś bardzo zła decyzję. to przykre jak ślepe i naiwne są te kobiety, które myślą, że ślub zmieni postępowanie ich mężczyzny...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
chciałabym coś napisać, ale się raczej powstrzymam od komentarza. czytałam wcześniejsze posty Pusi i musze przyznać rację Wam dziewczyny! moim zdaniem podjęłaś bardzo zła decyzję. to przykre jak ślepe i naiwne są te kobiety, które myślą, że ślub zmieni postępowanie ich mężczyzny...




Wydaje mi się, że dzięki temu można obalić mit, że to mężczyźni stają się tacy źli po ślubie.. To pochopność/naiwność/brak odpowiedzialności sprawia, że dopiero wtedy poznajemy się naprawdę i te wady zaczynają być odczuwalne..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 3 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group