Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża z zaskoczenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okresu przez całą ciąże to chyba normalnego mieć nie można. Plamienia prędzej. Dziewczyna mówiła, że brała tabletki, więc dostarczała hormony które musiały jakoś oddziaływać na jej organizm więc powodowały plamienia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl dobrze powiedziane wydawał się normalny... W ciąży nie ma okresu, może być krwawienie, ale nie okres. Bo okres to jest min. krew,ale nie tylko. Jest również niezapłodnione jajeczko (którego w czasie ciąży nie ma, bo w ogóle jajeczko się nie tworzy) wraz z krwią wydala się złuszczony naskórek wyścielający macicę (endometrium). Nie wiem jak wy, ale ja ten naskórek macicy widzę w czasie okresu, ba nawet czuję jak mi takie "gluciane grudy" wylatują. W ciąży naskórek się nie złuszcza, bo dla rozwijającego się zarodka tworzy taki miękki "dywanik". Dlatego się dziwię, jak można pomylić krwawienie w ciąży z okresem, chociażby przez ten naskórek, który ja widzę...

Cały czas wydaje mi się, że to kwestia psychiki i takiego wyparcia możliwości bycia w ciąży. Zwróćcie uwagę, że większość tych dziewczyn albo nie chciało tych dzieci (oddały do adopcji, stosowały antykoncepcję) albo nie były w stałym związku i ciąża była dla nich pewnym "problemem"...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja ten naskórek macicy widzę w czasie okresu, ba nawet czuję jak mi takie "gluciane grudy" wylatują


Cytat:
to się rozpada w palcach



Dziewczyny.. przerażacie mnie Shocked hahahaha


Ja przykładowo mam taki okres, że prawie go nie mam uśmiech

Dziewczyna w tv mówiła, że miała tylko trochę słabszy okres niż normalnie, bóle menstruacyjne takie jak zawsze.. Dodatkowo zaszła w ciążę 2 miesiące po urodzeniu pierwszego dziecka, jedyne co ją denerwowało to to, że nie mieściła się w ubrania sprzed ciąży. Poza tym wszystko było ok. Druga natomiast robiła test ciążowy i wyszedł negatywny i okres też miała przez cały czas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i skrzepnięta krew, ale ten naskórek tam jest... Swoją drogą to tak szybko by krew krzepła? Ja tego nie dotykałam, ale naskórek też nie ma "stałej" struktury (nie mylić ze skórą właściwą)

asik no co to przecież natura jest język

Ja tam jakoś specjalnie uczona w tym kierunku nie jestem, ale wiele osób chyba do tej pory uważa, że karmienie piersią jest idealnym środkiem antykoncepcji, po ciąży zresztą też sporo czasu upływa zanim pojawi się taki pierwszy regularny okres, niektóre dziewczyny mówią nawet o 6 miesiącach a krwawienie poporodowe nawet długo po okresie połogu...

Swoją drogą to tytuł tego tematu powinien brzmieć "poród z zaskoczenia" język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przeczytałam co tu pisałyście to mi prawie oczy na monitor wyskoczyły. :shock

Jak można sie dowiedzieć o byciu w ciąży przy porodzie. Shocked

To te kobiety musiały być niezłych kształtów, że ukryły tam dzidziusia.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś czytałam artykuł na ten temat. Psychologia jak najbardziej potwierdza, że coś takiego jest możliwe. Po prostu wyjątkowo mocno u tych kobiet działa efekt wyparcia.
Chyba któraś z dziewczyn u nas na forum pisała, że po tym, jak na teście nic nie wyszło to przez kila kolejnych tygodni bagatelizowała objawy, znajdując dla nich usprawiedliwienie.

Co prawda te ostatnie miesiące ciąży brzmią jak prawdziwa abstrakcja, ale cóż...
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze mną do klasy chodziła dziewczyna która zaszła w ciążę i długo ją ukrywała (chyba bała się przyznać do tego rodzić i całej reszcie) dziewczyny z kasy wiedziały że ona jest w ciąży bo zaczęło ją być widać ale ona stwierdziła że tylko przytyła i nawet zaczęła się odchudzać ale my wiedziałyśmy że to nie prawda bo brzuch miała bardzo napięty i robił się taki fajny okrągły. Wyobraźcie sobie że ona jeszcze ćwiczyła z nami układ taneczny do jakiegoś tam przedstawiania (a nie był łatwy trzeba było się nieźle nagimnastykować) z dziewczynami nie mogłyśmy się nadziwić że tak można nie dbać o siebie i nie zdawać sobie sprawy z tego że może skrzywdzić to dziecko ona nawet chodziła na solarium :/ na szczęście dziecko urodziło sie zdrowe. Teraz jak o tym myślę to wydaje mi się że ona po prostu miała jakąś blokadę i nie dopuszczała z początku tego że jest w ciąży dopóki nie zauważyła że zaczyna jej rosnąć brzuch.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group