Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karaoke na weselu? Jak to wychodzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dude
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Karaoke na poprawinach to baaardzo dobry pomysł, na weselu kiepski bo rozwala się całą imprezę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gaya
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon 28 Gru 2015, 10:50    Temat postu: Karaoke na weselu Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że uroczysty charakter ma sam ślub, a wesele jest po to jak sama nazwa wskazuje, żeby się dobrze bawić. U mojej kuzynki na weselu było karaoke i bardzo dużo gości chciało brać udział- ci którzy nie śpiewali, dopingowali, były zabawne nagrody i bardzo fajnie to przebiegało. Dużo pewnie zależy od DJ-a/ wodzireja, który prowadzi zabawę- u niej był DJ Maciej Wilkanowski, o którym z resztą już tu gdzieś pisałam, więc nie będę się powtarzać- ale polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sanska
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 15

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od gości weselnych. Ja byłam na weselu z karaoke i było bardzo wesoło.
_________________
Teksty zaproszeń ślubnych tekstyslubne.wordpress.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patunka82
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzi w zależności od tego, ile kto wypije.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Czw 3 Mar 2016, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jedna rzecz,a druga do samych gości,akurat moim zdaniem karaoke na weselu sie nie sprawdzi,natomiast na poprawinach kiedy to osób jest zdecydowanie mniej- ja najbardziej tak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlaPawlak
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Mar 2016, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu u mojej przyjaciółki i karaoke było jego częścią. Jest jedno ale. Wesele zorganizowali przy ognisku. Oczywiście tańce i oczepiny też były, ale samo wesele miało charakter bardzo "innny". Tak bardzo, że dobrze napisane słowo "inny", było by niewystarczającym określeniem. uśmiech
Fakt, że nie była to tłumna uroczystość.

Jednak jeśli chodzi o standardowe wesela, byłabym za karaoke na poprawinach. Kiedy wszyscy już wyluzowali uśmiech
_________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ameliag
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 19

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2016, 5:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być dobra zabawa, ale oczywiście zależy jak bardzo wyluzowanych będziesz mieć gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikolai
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2016
Posty: 5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 21 Maj 2016, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie trwa to długo i jest tylko chwilową atrakcją przygotowaną przez wodzireja, to może z tego wyjść całkiem fajna zabawa. Na pewno będzie co wspominać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzysztofjarzyna
Gość





PostWysłany: Sro 20 Lip 2016, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karaoke na weselu to moim zdaniem świetny pomysł, szczególnie jak goście sobie popiją język U mnie na wesele niestety tego nie wykorzystałem (wyleciał mi z głowy ten pomysł - wiadomo, nerwy itp) ale kuzynka miała - gości nawet nie trzeba było namawiać uśmiech Nawet w artykułach internetowych jest sporo informacji na ten temat - jak widać staje się to coraz popularniejsze.
Powrót do góry
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Sie 2016, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że karaoke na wesele to fajny pomysł. Super zabawa i niezły ubaw dla gości uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group