Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karaoke na weselu? Jak to wychodzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Subiektywna29
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 16

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oli_a napisał:
No koło 12 po kilku głębszych napewno znalazło by się kilku chętnych, ale nie dzięki, wolę sobie tego zaoszczędzić lol

Coś Ty, ubaw nie z tej ziemi!uśmiech
_________________
Czasem zerkam na świat przez różowe okulary.
I lubię dekoracyjne figurki elfówuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie o to chodzi... chyba bym padła jakbym zobaczyła wujka Zdzicha śpiewającego ''Jesteś szalona''... Very Happy
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Subiektywna29
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 16

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2012, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko zrobić zdjęcie i pamiątka na całe życie:) hihihih
_________________
Czasem zerkam na świat przez różowe okulary.
I lubię dekoracyjne figurki elfówuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vba
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sob 13 Paź 2012, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam niedawno na swoim pierwszym weselu z karaoke i muszę powiedzieć, że to była lekka żenada moim zdaniem. Nie dość, że te osoby, które to prowadziły miały, że tak powiem odzież młodzieżową na sobie, a nie jakkolwiek elegancką, to jeszcze wokalne popisy cioć i wujków to była po prostu porażka. Dla mnie masakra.


/reklama usunięta przez moderatora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 13 Paź 2012, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie nie karaoke, ale konkurs śpiewania widziałam ostatnio na weselu. Jak dla mnie pomysł nienajlepszy. O ile jeszcze wygłupy młodszych osób nie były złe, to udział pijanej ciotki był trochę niesmaczny. Dobrze, że niewiele ze swoich śpiewów będzie pamiętać:d
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjLepszy
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 12 Lut 2014, 0:36    Temat postu: karaoke Odpowiedz z cytatem

Boom na karaoke jako atrakcję weselną był jakieś dwa lata temu. Chociaż nie jestem fanem tego rozwiązania, to często wychodzi to ciekawie, pod warunkiem, że mikrofon nie krąży po sali, bo przekrzykiwanie pijanego wujka, który nie chce oddać mikrofonu, nie ma nic wspólnego z karaoke. Rozwiązaniem, które stosujemy, jest śpiewanie zespołami:
wszystkie Panie śpiewają panom "Dżaga" Dody lub "Lepszy model" Kasi Klich (trudna piosenka pod względem wokalnym). Niby banał, ale chodzi przecież o zabawę z przymrużeniem oka uśmiech
Panowie śpiewają Paniom - Stachurski "Typ niepokorny - mina Panów gdy śpiewają fragment "gdy czas powoli posuwa mnie" - bezcenna uśmiech serio - Stachurski prawdę o przemijaniu ujął właśnie w ten poetycki sposób uśmiech
a potem drużyna Pani Młodej, drużyna Pana Młodego, inne drużyna, gdy brak chętnych - koniec. Element podziału na drużyny i "rywalizacji" jest tu ciekawym sposobem na karaoke
Optymalny czas wg mnie to max 30 min
_________________
Pomogę i doradzę w sprawach związanych z oprawą muzyczną wesela, masz pytanie - napisz. Służę swoim doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
djdamian
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 23
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Sro 4 Cze 2014, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę czasami karaoke na wesele, ale raczej jest to atrakcja na specjalne życzenie młodej pary. Miło jest jeśli pan młody zaśpiewa coś dla młodej żony itd. Jednak robię z tego krótką atrakcje około godziny 21 - 22, oczywiście kilku chętnych gości także załapie się przy okazji do małego konkursu wokalnego, szybkie śpiewanie przy stole i zwijam sprzęt do śpiewania.

Dlaczego? Ci goście, którzy zyskują odwagę dopiero po 10 - 15 głębszych lepiej żeby swój debiutancki występ wokalny odłożyli na później, bo szału nie zrobią, a klimat waszego wesela nic nie zyska, jeśli goście uciekną do lasu z powodu zawodzenia wujka Olka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 19 Lip 2014, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdecydowałabym się na karaoke, to nie miejsce i czas na takie atrakcje. Fajna sprawa w domowym zaciszu ale nie na weselu. No ale jak kto lubi uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas było karaoke i jesteśmy zadowoleni. Generalnie każdy DJ ma do tego sprzęt, dodatkowy koszt za poprowadzenie takiej zabawy praktycznie żaden, więc co komu szkodzi spróbować? Najwyżej zgłoszą się 3 osoby i skończy się na 3 piosenkach. Zawsze to dodatkowa atrakcja na weselu.
_________________
Zapraszam na bloga uśmiech
zrobswojslub.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 23 Gru 2014, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o karaoke, żeby zlecić zespołowi zorganizowanie, ale bardziej na poprawiny. Byłam na weselu jednodniowym na którym było o 1 w nocy karaoke, to nie była dobra pora. Ale pomysł mi się podobał.
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group