Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Filmowanie z górnej półki KRAKÓW

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paweltad
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 10 Maj 2011, 14:03    Temat postu: Filmowanie z górnej półki KRAKÓW Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Jestem na etapie decyzji o firmie filmującej. Wymagania co do jakości mam spore.Fotografa mam, jak to mówią z polskiej czołówki, teraz kwestia filmu. Na chwilę obecną biorę pod uwagę MP Studios, Media 24 i My Momments. I tu pojawia się pytanie czy ktoś z forum miał MP Studios? Oglądałem u nich przykładowe produkcje w całości, ale chciałbym poznać opinię kogoś kto faktycznie im zapłacił dużą kasę i czy to sobie za te pieniądze chwali? Bo Media 24 i My Momments w niższej cenie, dają trochę więcej w ramach pakietu a efekty są porównywalne. Też lustrzanki, też śliczne teledyski, też widać fachową rękę.

Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi co do tych firm od osób, które je miały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 11 Maj 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy Ciebie Paweł!
No to mamy teraz przykład szukania po górnych półkach produkcyjnych.
I to dobrze, chociaż takich jak Ty jest naprawdę niewielu w Polsce.
Co do tych wymienionych firm: nic dodać nic ująć, wszystkie one reprezentują jakiś poziom. Faktem jest ,że robią krótkie filmy, a więc gdyby to na mnie popadło jako pan młody, zamówiłbym jeszcze taki tradycyjny film, aby inne sprawy nieujęte w tym filmie reportażu gdzieś nie uciekły.Zawsze będzie można wrócić po latach do jakiegoś wątku.
Musisz być przygotowany na to,że będzie to ekipa kilkuosobowa, a więc i koszty wesela także Ci trochę wzrosną. Ale mimo tego warto zainwestować w porządna pamiatkę.Napewno firma postawi Ci różne warunki, może nawet zbyt ostre, ale zgódź się na to, bo płacisz za to słone pieniądze, i nikt inny nie może im przeszkadzać.
Teraz Twój ruch. uśmiech
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paweltad
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 19 Maj 2011, 15:37    Temat postu: No właśnie Odpowiedz z cytatem

No właśnie ... MPS to sporo wymagań ze strony firmy, które moim zdaniem niekoniecznie przekładają się na film. Sam pracuję w TV i pewne ogólne pojęcie mam. M24 i MM też mają pewne wymagania, ale mają one jakieś przełożenie na końcowy efekt. Chciałbym jednak aby opinie wyraziły osoby, które miały te firmy. Zwłaszcza MP Studios bo ich cena jest najwyższa na rynku i o ile kwotę 5-6 tys. za ich produkcję mógłbym zaakcpetować bazując na tym co od nich widziałem, o tyle 14 tys to już kwota tak duża, że moim zdaniem bez opinii wcześniejszych klientów ani rusz. Te pozostałe firmy moim zdaniem to też polska ekstraklasa a ceny niższe. Czekam na opinie klientów, przynajmniej proszę o kontakt na priv. pozdrawiam
Pawel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DART
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 21 Maj 2011, 15:24    Temat postu: mp studio Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę, to MP studio jest chyba najbardziej profesjonalne, ciekawi mnie tylko czy Zaiks zapłacony za muzęuśmiech? Zdjęciowo i montażowo poprawnie, ogląda się bez zgrzytów, merytorycznie to chyba już sprawa samych klientów, filmy zaczynające się od księdza? No ale to chyba jak już napisałem sprawa nowożeńców.
Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat:ciekawi mnie tylko czy Zaiks zapłacony za muzę
Jak sobie wyobrażasz poważną firmę, która by nie opłacała ZAIXU? Przecież oni robią bardzo poważne produkcje filmowe, i za każdym razem muszą odprowadzić tantiemy.
cytat:filmy zaczynające się od księdza?
Nie krytykuj, bo trzeba zobaczyć całość filmu. To co jest w tych linkach to tylko krótka prezentacja możliwości. Całości nie umieszczą z oczywistych powodów.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group