Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Last Minute - ostatnia szansa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 18:36    Temat postu: Last Minute - ostatnia szansa Odpowiedz z cytatem

Dzień ślubu planowany jest na wiele miesięcy przed terminem, jednak pewnych zdarzeń losowych nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Zdarzyło mi się otrzymać zapytania o usługę fotograficzną od par na kilka dni przed ślubem, więc wychodząc na przeciw takim poszukiwaniom postanowiłam założyć ten temat.

Proponuję, by fotografowie i kamerzyści informowali tu o zwolnionych terminach na najbliższy okres, gdyby zmieniło się coś w ich kalendarzu. Pary, które zostały bez takiej obsługi będą miały szybki wgląd do ostatniej okazji.

Mam jedną tylko uwagę - by ten wątek nie stał się śmietnikiem ofert wykonawców - piszemy tylko ostatnie okazje na najbliższy miesiąc do kwartału. W razie zmian posty zawsze można edytować i usunąć zajęty termin.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."


Ostatnio zmieniony przez Ariene dnia Sro 7 Maj 2014, 14:37, w całości zmieniany 48 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pią 13 Maj 2011, 22:28    Temat postu: Re: Last Minute - ostatnia szansa Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
Mam jedną tylko uwagę - by ten wątek nie stał się śmietnikiem ofert wykonawców - piszemy tylko ostatnie okazje na najbliższy miesiąc do kwartału. W razie zmian posty zawsze można edytować i usunąć zajęty termin.

Tak mi przykro, że muszę samą siebie cytować... Rolling Eyes
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zrobił się trochę bałaganik w tym temacie. Bardzo proszę o edytowanie swoich wpisów co do terminów. Terminy przeszłe proszę wykasować, po co to trzymać.
Posty nie zawierające konkretnych terminów będą usuwane.
Posty nieaktualne zostały usunięte. Nie uprawiamy tutaj reklamy ogólnej.
I przypominam temat : LAST MINUTE podajemy terminy na najbliższe 3-4 miesiące.

Pozdr Moderator

_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Lip 2016, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziękowania dla rodziców w formie filmu w ostatniej chwili mogę zrealizować.
W Warszawie i okolicach promocyjnie, poniżej 500zł.
kontakt:
http://filmowanieslubow.com.pl/
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Sro 11 Kwi 2018, 9:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group