Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

akcesoria dla maluszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 10 Gru 2018, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na dmuchaną wanienkę ? Ja widziałam bestway wanienka i jest ona idealna na wyjazdy z maluszkiem. Można ją wszędzie nadmuchać, wykąpać i spuścić powietrze. Mieści się wszędzie, a ułatwia życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hesel12
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam nowej huśtawki dla mojego syna, ale nie do końca wiem, gdzie można je znaleźć. Bardzo zależy mi na bezpieczeństwie jeśli chodzi o tego typu produkt. Pozdrawiam
_________________
huśtawka domowa dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amber49
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie mogłabym dostać zabawki edukacyjne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jedenastomiesięczne dziecko i postanowiłam sobie kupić chustę, ale nie tę tradycyjną tylko chustę lennylamb. Jest ona praktyczna i łatwo ją założyć, a do tego wykonana z dobrej jakości materiału. Czy WY również nosicie dzieci w takich chustach? Sprawdźcie ofertę https://www.ekomaluch.pl/firm-zul-1530269824-LennyLamb.html - ja tam kupiłam swoją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do materaca nierozlącznym elementem zakupu są podkłady, zwlaszcza jak dziecko jest małe i może przesikać pampersa i piżamkę. Polecam https://ochraniacz-na-materac.pl/11-podklady-na-materac gdyż są wykonane z solidnych dobrych jakościowo materiałów. Nie szeleszczą, co sprawia , ze dziecko nie budzi się w nocy gdy się przekręca. Dodatkowo maja wszyte gumki, co sprawia , że podkład się nie przesuwa. Są antyalergiczne, nieprzemakalne i można je prać nawet w wyższych temperaturach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Czw 14 Lis 2019, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam z doświadczenia, że dla dziecka oraz dla mamy mega udogodnieniem jest nosidełko do noszenia uśmiech Warto się rozejrzeć bo spory wybór tego typu nosidełek ma kinder hop, w dobrej cenie i wysokich jakościowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 21 Lis 2019, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie mleko modyfikowane kupujecie? Ja się dowiedzialam, że w DOZ od ręki można dostać duży wybór mleka bebilon, wcześniej to zamawiałam w necie ale teraz to wolę kupic stacjonarni kiedy mi trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tą dmuchaną wanienkę to w domu bym normalnie używała, bo nie ma miejsca na takie rzeczy. xD No ale tak poza tym to różne ciekawe zabawki czy inne akcesoria można kupić w sklepie www.sklep-diabolo.pl i także często zamawiamy tam coś nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że rzeczy typu chodzik, wanienka, czy nawet wózek można kupić używane. Dzieci szybko wyrastają z takich przedmiotów i często można dostać takie produkty w bardzo dobrym stanie, a przy tym za niewielkie pieniądze. Przeglądnij ogłoszenia na POKATO artykuły dla dzieci. Jedna moja znajoma, właśnie dzięki takim ogłoszeniom, skompletowała praktycznie całą niezbędną wyprawkę dla dziecka i była mega zadowolona. Poszukajcie, może też znajdziecie fajne okazje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuuma
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon 1 Cze 2020, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem zwolenniczką kupowania rzeczy z drugiej ręki. To oszczędność pieniędzy oraz troska o środowisko. Jednak, jeśli chodzi o artykuły higieniczne lub medyczne to konieczny jest nowy produkt. Ostatnio zepsuł mi się zwykły termometr i kupiłam ten bezdotykowy https://helpmedi.com.pl/kategoria-produktu/dla-rodziny/ Bardzo wygodny w użytkowaniu. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 61 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group