Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

akcesoria dla maluszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawka zabawce nierówna. My też mamy takie zabawki, z którym wyjęliśmy baterie i Adaś nawet nie wie, że grają (lub zapomniał), bo nas durne melodyjki do szału doprowadzały. Mamy też takie, które pomimo tego, że grają często od ponad roku nie denerwują nas. W sumie z grających zabawek mamy melodyjki w ciuchci-pchaczu, hulę-kulę, pianinko. No i 2-3 małe samochodziki wydające dźwięki "policyjne" itp.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:


A co do tego czy lepszy drewniany czy taki "interaktywny" - to zależy co dziecko lubi. Mój np nie przepada za takimi drewnianymi zręcznosciowymi zabawkami typu

za to synek koleżanki uwielbia. Zależy od dziecka.


MULA....Docia uwielbia mulę i do tej pory się nią bawi. Od jutra w lidlu będzie dużo drewnianych zabawek...ja sobie upatrzyłam pizzę drewnianą kupię jedną Doci drugą dla córki chrzestnej Dotki.
A jakia fajna kolejka drewaniana będzie, i warsztat z narzędziami (ale 159zł)...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uhhh nienawidzę grających zabawek Cool Mamy kilka takich, które doprowadzają nas do szału, dlatego leżą schowane w torbie język
No ale jakoś nie umiem przetłumaczyć, że dziękujemy za grające zabaweczki Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
Uhhh nienawidzę grających zabawek Cool Mamy kilka takich, które doprowadzają nas do szału, dlatego leżą schowane w torbie język
No ale jakoś nie umiem przetłumaczyć, że dziękujemy za grające zabaweczki Rolling Eyes


Chyba Ci się to nie uda...
Ja zawsze trafiałam na argumenty - ale to fajne... ale to gra... ale to świeci... ale to wcale nie jest glosne.... ale dzieci lubia jak cos piszczy...

Ehhhh
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grające zabawki po prostu muszą byc, bez nich dzieciństwo jest puste oczko a tak całkiem poważnie, straż pożarna z dźwiękiem, czy policyjne auto, a na początek jakaś śpiewająca zabawka da się przeżyć, ale jakby wszystko miało grać to bym się wściekłauśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam nadzieję, że mnie nie pogonicie, ale chcę Wam coś polecić oczko
(niech nie śmierdzi reklamą) oczko

Na facebooku jest profil Tul Misie
To moja znajoma się tym zajmuje, już sama zdążyłam skorzystać z jej zdolności i dlatego polecam uśmiech

Zajrzyjcie, a może znajdziecie coś dla swoich pociech, zwłaszcza, że można coś konkretnego zamówić uśmiech

P.S. W zdjęciach znajdziecie literkę D - to mojego siostrzeńca oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodkie misiaki uśmiech własnie oglądam Very Happy bardzo mi się one podobają. Reszta już nie mój gust

Ale nie już znudził ten BUM na minky i w kółko wszędzie te same materiały widze...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak Rashel - miśki ok, ale reszta już mi się nie podoba za bardzo. I w ogóle nie rozumiem tego szału na minky...plusz jak każdy inny język
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fotoss
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 23

PostWysłany: Nie 14 Sty 2018, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocyki z najdelikatniejszych materiałów, szlafroczki dla maluchów, zresztą koce dla dorosłych też się znajdą w https://maylily.pl/pl/
Pamiętajcie, że jak Wam zależy bo to np. ma być prezent możecie poprosić o personalizacje w postaci haftu z imieniem, bardzo fajna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie można tutaj pominąć faktu jak ważnym elementem jest również fotelik samochodowy, bez które nie można się dzisiaj obejść. W trosce o bezpieczeństwo naszych pociech najlepiej korzystać moim zdaniem z rankingów https://e-foteliki.pl/webpage/foteliki-samochodowe-ranking.html które pozwalają nam zapoznać się ze specyfiką danego modelu i jego oceną. To wiele upraszcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 60 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group