Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

akcesoria dla maluszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym kupowała dla siebie- drewniany, ładny, trwały, nienawidzę tego cholernego plastiku w dziecięcych zabawkach.

Ale cóż, u nas tylko grające rzeczy będę kupować, młodej nic innego w zabawkach nie interesuje oprócz tego, żeby wydawały z siebie dźwieki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U moich rodziców jest niemal ideantyczny pchacz jak ten pierwszy, grający. Należał do bratanicy, teraz Adaś się nim bawi jak jest u dziadków. Lubi z nim dreptać. Są tam melodyjki, odgłosy zwierzątek. Mały włącza muzykę i idzie oczko
No ale tak jak pisałam, dopóki nie zaczął sam stabilnie chodzić to bał się tego pchacza, bo jak wstawał przy nim to opierał się całym ciężarem ciała na nim, pchacz odjeżdżał i gleba murowana. Dopóki nie zacznie korzystać z niego jako z pchacza to zawsze moze przy nim siedzieć i włączać melodyjki uśmiech

A co do tego czy lepszy drewniany czy taki "interaktywny" - to zależy co dziecko lubi. Mój np nie przepada za takimi drewnianymi zręcznosciowymi zabawkami typu

za to synek koleżanki uwielbia. Zależy od dziecka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem miłośniczką drewnianych rzeczy więc dla mnie ten drewniany...no i nie cierpię grających zabawek język g
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
ja jestem miłośniczką drewnianych rzeczy więc dla mnie ten drewniany...no i nie cierpię grających zabawek język g


Też nie cierpię. Dlatego przymierzam się kupować małej np pozytywki. Normalne takie jak małe dzieło sztuki, bo jej o melodię chodzi. A mi o zachowanie jakiejś estetyki, nie lubię walającego się plastiku lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten pałąk z Tiny Love jest promocja w empiku.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że z czasem te łapki które trzymają pałąk na wózku czy fotelik "rozciągają" się i nie zapniesz tego już na nic, mój po pół roku używania (zapinania na fotelik) wylądował w koszu z zabawkami i tyle z niego pożytku język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ty mówisz, z naszym nic się nie dzieje, a bardzo często zmieniam jęki umiejscowienie a co za tym idzie otwieram i zamykam łapki. Mila tez go dużo przyciąga do siebie i póki co nic sie nie rozciągnęła. A koleżanki corka jest juz 2 dzieckiem które sie bawi pałąkiem, wczesniej jej siostry dziecko sie nim bawili...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no to nie wiem ;/ ja swój tylko na fotelik, do łóżeczka czy wózka nie używałam i tak się stało
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam te drewniane zabawki. Adaś też je bardzo lubił. A praca na nich to była dla niego też forma rehabilitacji...

Za to grających badziewi nie trawie :/ jeszcze zabawki dobrych firm są miłe dla ucha np. Fisher price.

Ale niektore zabawki wprost pieją :/

Moja mama niestety dalej ma zwyczaj kupowania Adamowi wyjących zabawek. Ostatnio przytachał czołg z jakimiś dzwiekami wystrzałów i okrzyków... KOSZMAR!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

język ja takie rzeczy mam zamiar oddawać Cool

Moj siostra nadostawała mnóstwo takiego szmelcu- najgorszy był "koszmarny bobas"- takie cuś z plastiku z chińskiego demobilu, wydające okrzyki jak Lalka Chucky. Jej córka na widok tego czegoś wyła ze strachu. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 59 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group