Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Też będę cięzarówką
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 148, 149, 150  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Kasiek, nic tu ciekawego nie ma... najpierw strony z zapytaniem: czy już? a potem z gratulacjami uśmiech. Przeczytasz potem, teraz opowiadaj uśmiech.
To samo miałam napisać oczko Nie zawracaj sobie głowy czytaniem tylko pokazuj pierworodnego oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dooobra, to piszę....

Od niedzieli do środy nic poza kontrolnymi badaniami i ktg się nie działo.
W środę lekarz postanowił założyć mi cewnik "bo szyjka twarda i sama się nie otworzy".
więc założyli mi ten cewnik/balonik rozwierający mi szyjkę macicy. No i otworzył na 3 palce.
W czwartek rano na trakt porodowy...
Nie nie, bóli nie było....
podłoczyli mnie pod kroplówę z oksytocyną. i zgadnijcie?
ani jednego skurczu...
w piątek znów kroplówa i znów nic...
koło 11 przyszedł sam ordynator oddziału i przebił mi pęcherz z wodami (wody czyste) i...do 13 nic się nie działo. Ordynator powiedział, że w ten lub inny sposób muszę już teraz urodzić.
Próbowałyśmy z położną wszystkiego - wanny, masaże, czopki rozkurczowe, skakanie po piłce, kucanie, słowem chyba wszystko co położna wymyśliła...
koło 13 zaczęły się bezbolesne napinania brzucha. Później stopniowo skurcze. Te jebuckie koło 16. Koło 17 przyszedł mąż. podobno w szpitalu był od 14 i tak się zastanawiał wejść, nie wejść.
I wtedy się zaczęła masakra.
Japę darłam tak, że mnie później gardło bolało....
Bóle parte chyba już tak nie bolały ( nie pamiętam) - ukłony dla wspaniałej położnej!! i dla lekarza...
Mąż przy samym "wyłażeniu Filipka" uciekł. Pytali się go czy chce przeciąć pępowinę to nie chciał, a teraz ponoć żałuje.
O 20.30 Filip przyszedł na świat.


chyba tyle
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleeee super uśmiech no takie miłe wiadomości po powrocie uśmiech Gratuluje Kasiek, czytając twoją relacje i wymienione próby wywołania porodu przeraziły mnie wykrzyknik! Brzmi mało ciekawie, ale najważniejsze że Fifi jest już z Wami i teraz życze wam przespanych nocy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee, te próby, jak któraś z was napisała były lekko frustrujące.

włoski ma ciemne blond. Jest niby długi (po urodzeniu 59 cm) ale mieści sie w ubranka 56 Shocked waga urodzeniowa 4100, przy wypisie 3970.
zdjęcia będą w dzieciowym wątku. Mały szczupaczek. długi a szczupły.
Na tą chwilę uczymy się siebie nawzajem. To i czasu jakby mało się zrobiło. W nocy ładnie spał, budził się co 3 godz... Nie wiem co jeszcze wam powiedzieć...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek usuń sobie ciążowy suwaczek oczko Na czym stanęło jeżeli chodzi o karmienie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatt w myślach mi czytasz właśnie miałam o tym pisać język

Nie zgadniecie...karmię piersią, choć nie jest to najłatwiejszy kawałek chleba i za każdym razem mam wątpliwości...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, raz jeszcze gratulacje!uśmiech Super, że wszystko się udało, choć facet zaparł się i nie chciał wyjść na świat:P powoli się wszystkiego nauczysz, na pewno będziesz super mamciąuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamuśki, jak to jest, bo wszystkie mnie straszyłyście, że po porodzie to leci jak ze świni, a ja już w ogóle prawie nie krwawię, mam się martwić, czy cieszyć?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesz się uśmiech Jak ze świni leci przez pierwszą dobę (a i to niekoniecznie) a potem to już normalne krwawienie/plamienie jak okres tylko inaczej troszkę wygląda uśmiech

Ohh Kasiek teraz to już mamuśka pełną parą jesteś! Nawet widać po postach,że czasu nie masz i się spieszysz Very Happy
Jeszcze raz Ogromne GRATULACJE wykrzyknik uśmiech
uściski dla małego Filipa :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
dooobra, to piszę....

Od niedzieli do środy nic poza kontrolnymi badaniami i ktg się nie działo.
W środę lekarz postanowił założyć mi cewnik "bo szyjka twarda i sama się nie otworzy".
więc założyli mi ten cewnik/balonik rozwierający mi szyjkę macicy. No i otworzył na 3 palce.
W czwartek rano na trakt porodowy...
Nie nie, bóli nie było....
podłoczyli mnie pod kroplówę z oksytocyną. i zgadnijcie?
ani jednego skurczu...
w piątek znów kroplówa i znów nic...
koło 11 przyszedł sam ordynator oddziału i przebił mi pęcherz z wodami (wody czyste) i...do 13 nic się nie działo. Ordynator powiedział, że w ten lub inny sposób muszę już teraz urodzić.
Próbowałyśmy z położną wszystkiego - wanny, masaże, czopki rozkurczowe, skakanie po piłce, kucanie, słowem chyba wszystko co położna wymyśliła...
koło 13 zaczęły się bezbolesne napinania brzucha. Później stopniowo skurcze. Te jebuckie koło 16. Koło 17 przyszedł mąż. podobno w szpitalu był od 14 i tak się zastanawiał wejść, nie wejść.
I wtedy się zaczęła masakra.
Japę darłam tak, że mnie później gardło bolało....
Bóle parte chyba już tak nie bolały ( nie pamiętam) - ukłony dla wspaniałej położnej!! i dla lekarza...
Mąż przy samym "wyłażeniu Filipka" uciekł. Pytali się go czy chce przeciąć pępowinę to nie chciał, a teraz ponoć żałuje.
O 20.30 Filip przyszedł na świat.

Shocked Wow! Gratulacje podwójne, za Twój wysiłek Wink

Dobrze, że już po wszystkim Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 148, 149, 150  Następny
Strona 149 z 150

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group