Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SALA WESELNA - Ruda Śląska, Chorzów, Katowice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rogal7
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2011, 10:12    Temat postu: SALA WESELNA - Ruda Śląska, Chorzów, Katowice Odpowiedz z cytatem

Witam,

Czy ktoś zna jakąś sale weselną godna polecenia na terenie Rudy Śląskiej, Chorzowa lub Katowic?

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam
M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aledra7
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 28

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach Różana Dolina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bardyb1959
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 19:48    Temat postu: sala weselna koło Katowic Odpowiedz z cytatem

Przed zorganizowanym weselem 4.06.2011 wiele bzdur przeczytałam o sali w Sosnowcu - Balaton, byłam w niezłym strachu!!! I jakie było moje zaskoczenie: jedzonko pyszne i dużo, obsługa profesjonalna to nawet za mało powiedziane, ciasta i tort świeże i prawdziwie domowe, pokoje czyste i komfortowe, otoczenie cudne: jeziorko, las i spokój. Do samego końca fachowa pomoc i miła obsługa. Wszystkie moje obawy się nie spełniły. Wesele udane pod każdym względem. Wypada tylko podziękować właścicielom za tak fachowe organizowanie przyjęć, to wszystko za 228 zł za dwa dni. Polecam wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ITmen
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 18

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qubus Hotel rzeczywiście fajny jest uśmiech często tam bywam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia980
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2021
Posty: 12

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam salę Adria w Rudzie Śląskiej.
Lokal o ogromnych możliwościach - ceny nie wygórowane, możliwość własnych alkoholi ,tortów, napojów - generalnie właściciele bardzo ugięci na różne rozwiązania i można się super dogadać uśmiech No a sala PRZEPIĘKNA!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Wto 18 Paź 2022, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech Najwięcej dobrych sal weselnych z Katowic i okolic jest na https://www.gdziewesele.pl/katowice Można znaleźć super ofertę w fajnej cenie!
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza19
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam zajrzeć na stronę chrzcinyikmunie.pl
Wybór lokali jest tam bardzo duży, na bank znajdziesz coś, co przypadnie ci do gustu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was organizuje przykładowo wesele w stylu glamour ? Tak pytam, bo ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy samej nie zorganizować właśnie takiego wesela... Myślę, że to byłoby coś, coś z charakterem i jednocześnie szykownego, dlatego tak podoba mi się ta opcja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crutherford
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Sty 2023, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukam jakiejś sali w tym regionie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group