Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Romantyczne wesele - ale bez tańców.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natussy
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 22:17    Temat postu: Romantyczne wesele - ale bez tańców. Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech na wstępie chcę się przywitać, bo jestem tu nowa wesoły z moim Kamilem zaręczyliśmy się w czerwcu i w czerwcu, tyle że przyszłego roku, bierzemy ślub.
Zdecydowaliśmy, że na weselu nie chcemy tańców - większość będzie rodziny, nie znajomych, a u nas nie ma takiej tradycji, by tańczyć.

Muzyka prawdopodobnie puszczana będzie z płyt/komputera.
chcemy zrobić miks romantycznych kawałków, a także piosenek, które wiążą się ze szczególnymi dla nas momentami.
Ogólnie nieco egoistycznie - bez zastanawiania się, co by się spodobało innym, same "nasze" kawałki.

Co sądzicie o takim pomyśle? Czy to wypali?

Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 23:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypalić wypali, jak najbardziej, ale na pewno będzie krótsze- zwyczajnie "z nudów"- jest ograniczona liczba sposobów zabicia czasu na takiej imprezie.

Ale- jeśli rodzinna, to może być fajnie, przecież jak w mojej rodzinie się spotykamy nawet na głupim grillu z alkoholem, to potrafimy 6-7 godzin jeść, śpiewać, grać na pianie i gitarze.

Także- jak najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2011, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natussy, ja od zawsze chciałam mieć takie wesele, bez tańców i takie zrobiliśmy. Nudno nie było ani przez chwilę, muzyka leciała w tle (przyznaję, że nawet jej nie wybieraliśmy, tylko zdaliśmy się na menadżerkę Embarassed ), mamy same fajne wspomnienia. Także osobiście bardzo polecam takie wesele w jakieś klimatycznej restauracji, bo otoczenie też dużo daje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2011, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że ludzie mają się z Wami weselić, więc to wy ustalacie charakter imprezy, a nie goście. Nie lubię opini w stylu: wesele jest dla ludzi, a nie dla Pary Młodej. Jeśli Wy będziecie promienować szczęściem, atmosfera się udzieli gościom. I przychylam się do opinii dziewczyn - wesele bez tańców nie oznacza nudy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2011, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze znajdą się osoby, które wolą posiedzieć, porozmawiać bo to rzadka okazja żeby zebrać całą rodzinę a także takie, które będą chciały się pobawić. Przy dawaniu zaproszeń szepnijcie gościom jaki będzie charakter, żeby się nie nastawiali na jakieś tańce i z pewnością spędzicie świetnie czas. Teraz już wiele osób odchodzi od wesel, więc nie macie się czym przejmować. Znajdźcie ładną restaurację i skupcie się na tym, co dla was najważniejsze;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrugaStrefa
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 15
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze może znaleźć sie ktoś kto nie będzie zadowolony,ale myślę że pomysł jest bardzo dobry. W końcu to Wasze wesele i to Wy decydujecie o tym jak będzie wyglądać,nikt inny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam , się tylko , że po paru godzinkach towarzystwo może być troszkę znudzone, a właściwie dlaczego bez tańców, jeśli ktoś nie chce to i tak nie będzie tańczył
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można odwrócić pytanie - właściwie dlaczego ma być z tańcami uśmiech. Jeśli Para Młoda chce bez tańców, jest to wystarczający powód.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group