Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na co zwracać uwagę przy wyborze orkiestry.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asia777 napisał:
Witam,
Dołączam się do postu z pierwszej strony i chciałabym Wam polecić zespół DUBIS BAND. To 3 osobowy zespół z fenomenalnym głosem pani Ewy Dubis i dwoma multiinstrumentalistami. Słyszeliśmy ten zespół na weselu u koleżanki i tak nam się spodobał że zdecydowaliśmy się, żeby zagrali na naszej imprezie. Jesteśmy z mężem muzykami i na początku poszukiwań byliśmy przerażeni...
Zespół pani Dubis jest świetnie nagłośniony ma bogaty repertuar (covery polskie, zagraniczne, jazzowe standardy i biasiada dla wujków;)całkowicie mogliśmy zdać się na profesjonalizm zespołu, pani Ewa fajnie poprowadziła całą imprezę, nasi goście (też muzycy ale i Ciocie, Wujkowie) szaleli na parkiecie do 4 nad ranem. Polecamy!!

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem że tylko duże zespoły mają dopiero prawo "zabrzmieć" i musi być i bas i perkusja i wokal i sax i gitara itd. itd. Mało osób zdaje sobie sprawe jak ciężko jest utrzymać wysoki poziom wieloosobowego zespołu przez 10 godzin grania w setach imprezy jaką jest wesele (zaczyna się popołudniu a kończy nad ranem!!ale oczywiście nie twierdzę że takich nie ma). Poza tym kilkudziesięcio-sobową imprezę trzeba też poprowadzić. Jeśli kogoś stać to może zaprosić sobie profesjonalny big band, Jennifer Lopez ostatnio śpiewała ślub na Krymie za milion dolarów. Na pewno pięknie;)
Pozdrawiam!



Widząc opinie w internecie nie jestem w stanie uwierzyć w nie.. Trochę przedobrzyliście oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmartanowicka
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry Band na żywo który udźwignie wesele to minimum 6 osób. Vocal męski i żeński, piano, bas, bębny, gitara, ewentualnie sax. Jeszcze na filmach należy przyjrzeć się jak grają instrumentaliści czy dzwięk nie jest podstawiony pod film. Jeśli ktoś miał do czynienia z instrumentem to łatwo to wyśledzić na zbliżeniach. Dzwięk z kamery nigdy nie jest taki dopieszczony, przy Bandzie Live musi być troche brudu i przesteru w nagraniu. Później porównajcie to z demówkami studyjnymi danego zespołu- wtedy słychać czy umiejętności odbiegają od oryginału czy są może lepsze. Na przykład zespół It's Freak lub X Project z Warszawy. I wszystko jasne....

Ostatnio zmieniony przez mmartanowicka dnia Pon 22 Paź 2012, 11:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko jeden komentarz:

http://forum.slub-wesele.pl/search.php?search_author=mmartanowicka

i wszystko jasne Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybierając zespół sugerowałam się kilkoma sprawami :
- Po pierwsze ilością pozytywnych komentarzy zamieszczonych w internecie, opiniami na portalach muzycznych.
- DEMO zespołu, ich nagrania studyjne, ale także i te na "żywo", obejrzałam dość sporo filmów video, na których byli zarejestrowani jak grają. To na prawdę daje bardzo dużo.
- CV występujących - czyli głównie fakt, czy posiadają wykształcenie muzyczne, czy ich firma jest legalnie zarejestrowana i tak dalej...
- Kontakcie bezpośrednim - akurat osoby, które wybrałam okazały się niebywale sympatycznie i z jednym z członków zespołu przegadałam ponad godzinę przez telefon, nie tylko na tematy związane z weselem.
- Wszechstronność repertuaru, prowadzenie wesela, różnorodność zabaw i tak dalej. Ale przede wszystkim fakt, że zespół ustala wszystkie zabawy, wszystkie dodatkowe rzeczy z nami - nie będzie więc przykrej niespodzianki np. głupią, nieodpowiednią zabawą.
-
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Misiek
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2015
Posty: 16
Skąd: Lubań

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zasady "sporu" mnie też boli fakt iż inwestując 6 - 8 tys. można zaopatrzyć się w przeciętny sprzęt zakupić gotowe aranżacje, zmontować 2-3 osobowy zespół, który będzie swobodnie za swoje usługi kasował 2-3 tysiące.


Za 8 tysięcy? Kurce - jeżeli za tyle można kupić sprzęt i zarabiać ile w tym cytacie, to ja go z chęcią kupię uśmiech

Wydałem 40 000 na sprzęt, około 100 000 zł na wszystkie CD + Vinyle / po co tyle wydawałem Very HappyVery HappyVery Happy tworzę wesela za 1000 - 2000 uśmiech więcej mi nie potrzeba, a terminy same się zapełniają uśmiech za 8 tysięcy nic się nie kupi, tyle to płaci się podatku od całego sprzętu uśmiech


-------------------------------------------------------------

www.Dj-Misiek.pl

Facebook:

www.facebook.com/pages/Dj-Misiek-Luba%C5%84-Dj-Misiekpl/745462572196450?ref=aymt_homepage_panel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 2 Cze 2015, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wszystkie potrzebne rzeczy i instrumenty dostaniecie na http://www.sklep-muzyczny.com.pl/pl/c/Zestawy-Bezprzewodowe-Mikrofony-Handheld/1371
Tylko kasa, chęci i talent!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wymarzonydzien
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Lip 2015, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kierowałam się opiniami innych par i osób które miały okazje sluchac róznych zespołów. Ważne jest też żeby zespół umiał dobrze pokierować oczepinami, tak żeby jak najwieksza liczba osób była zaangazowana uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 25 Paź 2015, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Misiek napisał:
....za 8 tysięcy nic się nie kupi, tyle to płaci się podatku od całego sprzętu uśmiech

Coraz dziwniejsze wpisy na tym forum..
W naszym kraju, zakupiony sprzęt odlicza się od podatku. Dotyczy to zarówno podatku dochodowego jak i Vatu.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 25 Paź 2015, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
Dj Misiek napisał:
....za 8 tysięcy nic się nie kupi, tyle to płaci się podatku od całego sprzętu uśmiech

Coraz dziwniejsze wpisy na tym forum..
W naszym kraju, zakupiony sprzęt odlicza się od podatku. Dotyczy to zarówno podatku dochodowego jak i Vatu.

Dokładnie, aż sama zgłupiałam, a jestem księgową. Nie wiadomo co poeta miał na myśli.Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
denim106
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 9
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia wyboru zespołu na wesele jest bardzo trudna, myślę, że najważniejsze to kierować się indywidualnymi preferencjami. Ja wybierając zespół trafiłam na fajny artykuł, poczytałam jak wybrać zespół i potem było mi trochę łatwiej - polecam bardzo. Dobrze sprawdzić jak grał dany zespół zanim go wybierzemy - można zobaczyć czy mają konto na jakimś portalu muzycznym czy mają na stronie internetowej dane do jakiś utworów demo itp. Powodzenia w szukaniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group