Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zostaliście przyłapani?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w okolicy jest taka tradycja że po oczepinach, po torcie ogólnie po 00:00 PM idą do swojego pokoju i wracają jak skończą i nikomu się to nie wydaje dziwne.

My czegoś takiego nie bedziemy praktykować bo jak dla mnie to bez sensu, wykożystamy na to pare godzin przeznaczonych na sen.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
No wiecie co... myślałam że tu bardziej otwarte są kobiety na takie tematy ale widzę że się pomyliłam.

Pinesska, nie oburzaj się, jak widzisz jesteś w mniejszości, więc tylko pomyśl na spokojnie, że może mamy malutką część racji. A jeśli się nie zgadzasz, to przecież żadna z nas Cię nie przekona, my tylko wyrażamy swoje zdanie, tak jak Ty uśmiech

Cytat:
Idąc taki tropem to w noc poślubną tez nie wypada zostawić gości i iść się esksić bo z "zacunku do nich" tak?


Pinesska napisał:
U nas w okolicy jest taka tradycja że po oczepinach, po torcie ogólnie po 00:00 PM idą do swojego pokoju i wracają jak skończą i nikomu się to nie wydaje dziwne.

I idą uprawiać seks i jest to transparentne dla wszystkich gości? Serio serio?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówie ci jak u nas jest. Dla wszystkich to normalne życza tylko dziecka za 9 miesiecy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
U nas w okolicy jest taka tradycja że po oczepinach, po torcie ogólnie po 00:00 PM idą do swojego pokoju i wracają jak skończą i nikomu się to nie wydaje dziwne.

My czegoś takiego nie bedziemy praktykować bo jak dla mnie to bez sensu, wykożystamy na to pare godzin przeznaczonych na sen.


Shocked Shocked Shocked jakoś tak..no nie dziwię się, że nie będziecie tego praktykować Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Nie 15 Maj 2011, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
To ja się może przyznam co nas spotkało w niedziele na komuni. Embarassed
Że nam się zachciało to poszliśmy do toalety, chwilkę poczekaliśmy żeby zobaczyć czy tam ktoś przyjdzie ale że nikogo nie było dłuższą chwilkę kożystaliśmy z okazji, i nagle w kulminacyjnym momencie wchodzi ktoś do toalety, my przestraszeni ale dalej że tak powiem robimy swoje, a tam jakaś babcia twardo się dobija, puka, krzyczy czy tam ktos jest, a za chwilę najlepszy tekst .."słysze jak tam sapiecie, przerwijcie na chwilę bo mi się sikać chce.." lol teraz się śmieje ale nie było nam do śmiechu, po paru nieudanych próbach babcia poszła, my szybko się zwineliśmy i wyszliśmy bez pożegnania z komunii. język


A mnie to jakoś nie gorszy uśmiech

A w temacie: nas kieedyś, dawno temu, na samym początku prawie przyłapał nas mój tata. Tak mnie to zestresowało, że odechciało mi się seksu na jakiś czas oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzytwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 42
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska, ja pierwszy raz o czymś takim słyszę, że to jest w tradycji. uśmiech Ale cieszę się, bo mój ukochany bardzo nalegał, żebyśmy tak właśnie zrobili i upierał się, że to tradycja. Dla mnie spoko, nawet ustaliliśmy, że tuż przed wyjściem puścimy piosenkę "Będę brał cię, w aucie", albo "Jest dobrze na górze, jest dobrze na dole" (Iwona) Very Happy

Można wiedzieć z jakiego jesteś regionu? Może to właśnie regionalna tradycja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ossstro uśmiech. No u nas takie zwyczaje też nie występują uśmiech. A na Komunii raczej koncentrujemy się na rodzinie, znajomych i chyba nawet nikomu nie przychodzi do głowy mały "numerek" w łazience. Ale jeśli chodzi o zgorszenie - na pewno seks z narzeczonym do rzeczy je wywołujące nie należy uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzytwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 42
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga?pytajnik Narzeczona Stacha?pytajnik Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stacha? Hihi, chyba mnie z kimś pomyliłaś uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzytwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 42
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wybacz, mam znajomą (właściwie tylko ze słyszenia, no ale...), która właśnie ma na imię Marga uśmiech Wiem, że jej narzeczony Stachu, ma na imię jakoś inaczej, a "Stach" to tylko ksywka, ale myślałam, że może to Ty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group