Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zostaliście przyłapani?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Maj 2011, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia 'niech się wstydzi ten, kto widzi' Cool
_________________



Ostatnio zmieniony przez asik dnia Sob 21 Wrz 2013, 12:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się może przyznam co nas spotkało w niedziele na komuni. Embarassed
Że nam się zachciało to poszliśmy do toalety, chwilkę poczekaliśmy żeby zobaczyć czy tam ktoś przyjdzie ale że nikogo nie było dłuższą chwilkę kożystaliśmy z okazji, i nagle w kulminacyjnym momencie wchodzi ktoś do toalety, my przestraszeni ale dalej że tak powiem robimy swoje, a tam jakaś babcia twardo się dobija, puka, krzyczy czy tam ktos jest, a za chwilę najlepszy tekst .."słysze jak tam sapiecie, przerwijcie na chwilę bo mi się sikać chce.." lol teraz się śmieje ale nie było nam do śmiechu, po paru nieudanych próbach babcia poszła, my szybko się zwineliśmy i wyszliśmy bez pożegnania z komunii. język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świntuchy Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam swintuchy od razu.. Rolling Eyes babcia była wscipska i tyle. lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
To ja się może przyznam co nas spotkało w niedziele na komuni. Embarassed
Że nam się zachciało to poszliśmy do toalety, chwilkę poczekaliśmy żeby zobaczyć czy tam ktoś przyjdzie ale że nikogo nie było dłuższą chwilkę kożystaliśmy z okazji, i nagle w kulminacyjnym momencie wchodzi ktoś do toalety, my przestraszeni ale dalej że tak powiem robimy swoje, a tam jakaś babcia twardo się dobija, puka, krzyczy czy tam ktos jest, a za chwilę najlepszy tekst .."słysze jak tam sapiecie, przerwijcie na chwilę bo mi się sikać chce.." lol teraz się śmieje ale nie było nam do śmiechu, po paru nieudanych próbach babcia poszła, my szybko się zwineliśmy i wyszliśmy bez pożegnania z komunii. język

Może ja jestem staroświecka, ale zrobienie tego w łazience w domu w którym trwa przyjęcie komunijne małego dziecka, przy takiej ilości osób- przekracza moją wyobraźnię..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne zdanie do poprzedniczki. Nie zrobiłabym tego z szacunku do ludzi u których przebywam... Ale co kto lubi oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"





Ostatnio zmieniony przez martita8503 dnia Czw 12 Maj 2011, 8:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiecie co... myślałam że tu bardziej otwarte są kobiety na takie tematy ale widzę że się pomyliłam.

Idąc taki tropem to w noc poślubną tez nie wypada zostawić gości i iść się esksić bo z "zacunku do nich" tak?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie wyobrażam sobie kochać sie w łazience, jak w domu jest pełno ludzi. Nawet nie chodzi o to, że ich nie szanuję, czy coś. Po prostu przyłapanie przez kogoś w tak intymnej sytuacji jest dla mnie wstydem wszechczasów. Pewnie byłabym taka spięta, że zamiast skupić się na zbliżeniu, nasłuchiwałabym czy ktoś nie idzie. To raczej nie dla mnie. Poza tym czemu miałabym to robić? Udowodnić coś sobie?

A co do nocy poślubnej, to chcesz dajmy na to, zaraz po oczepinach zniknąć z mężem na pół godziny? Czy jak to sobie wyobrażasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z dziewczynami. Ja sama na coś takiego bym się nie zdecydowała. Sama lubię czasem "szybkie numerki", ale nie w takich okolicznościach. Abstrahując już od tego, że seks w toalecie do mnie nie przemawia.

Ale co kto lubi.

Wracając do tematu. My zostaliśmy przyłapani raz. Nie mieszkaliśmy wtedy jeszcze ze sobą, wracając z kina zatrzymaliśmy się przy starym nieczynnym stadionie. Na zewnątrz mróz, my zajęci sobą, a tu nagle ktoś puka w szybę i świeci latarką. Dobrze, że szyby były zaparowane uśmiech

Aaa i jeszcze jedna rzecz. Nie rozumiem po jaką cholerę ludzie pukają skoro nie czekają na odpowiedź? Ja sama pukam i czekam - albo ktoś mówi "proszę", albo "momencik".
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group