Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zostaliście przyłapani?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damo, coś w tym jest język
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Ja jestem już na tym etapie, że takie przyłapanie bardziej kręci. Nie zdarzyło nam się jeszcze, ale sama świadomość, ech Cool
Przez kogoś obcego a i owszem, ale nie przez mamę... A mialam i taki epizod język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agattt, wierz mi, nawet przez mamę Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie nie wyobrażam możliwości przyłapania...
Nigdy się nie zamykaliśmy na klucz, ale nie wyobrażam sobie, żeby ktoś wszedł do mojego pokoju bez pukania Rolling Eyes Rolling Eyes Tym bardziej jak wiedzieli, że mam gości, ale jak drzwi są zamknięte to znaczyło, że trzeba zapukaćwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad tym pukaniem uśmiech Czy jeśli np mama/tata/brat/siostra pukają to czekają aż im się powie "proszę"? Bo dla mnie pukanie jest raczej znakiem "uwaga wchodzę" oczko Wtedy i tak nie ma czasu, żeby się ogarnąć oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J atez uważam że jak ktos puka to nie czeka na śłowo prosze tylko odrazu wparowuje do pokoju, a tu czasem takie widoki że mmm... lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to zazwyczaj wyglądało tak, mam pokój na półpietrze, a schody to taka "otwarta przestrzeń" i tych schodków jest 11. Jak ktoś stanie u podnóża schodów to jest na wprost moich drzwi, które są wyżej o te 11 stopni. Więc jak ktoś coś ode mnie chce to zazwyczaj stanie przy tych schodach i mnie zawoła oczko a głośno krzyczeć nie trzeba bo i tak usłyszę. Ale jak się zdarzy pukać to czekają na "proszę", ja oczywiście też tak robię, albo raczej ich tak nauczyłam. Poza sypialniami i łazienką to u mnie są wszędzie otwarte przestrzenie - z kuchni na przedpokój nie ma drzwi, z salonu na przedpokój również. Do tego między salonem a kuchnią jest tzw. "okienko" (my to tak nazywamy) czyli coś w rodzaju dziury w ścianie z półką. No i ta otwarta przestrzeń na schodach. Jak się stanie przy barierce na półpiętrze to widać cały dół...I właśnie ze względu na te otwarte przestrzenie się chyba szanuje tą prywatność...
Zamknięte drzwi=chcę być sam, albo chcę trochę prywatności. A my z mężem często spędzamy czas w pokoju przy otwartych drzwiach...

O mamusiu, ale się rozpisałam Embarassed Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę powiedzieć Tomkowi o tej zasuwce, to dobry pomysł uśmiech
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2011, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nas nie na szczęście oczko
jak słyszymy, że ktoś idzie po schodach to raczej zdołamy się ogarnąć Very Happy

ale tak nawiązując - wróciliśmy kiedyś z wyjazdu, mój chłop miał torbę na ziemi jeszcze nie rozpakowaną, a jego mama zaczęła ją przekopywać i znalazła nasze zabezpieczenie Embarassed
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzytwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 42
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro 11 Maj 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas tak. uśmiech Na szczęście nie we własnym pokoju. Byliśmy na wakacjach nad jeziorem i zaczęliśmy się kochać na łódce w szuwarach. Zauważyła nas jakaś parka w rowerze wodnym. Embarassed Jeszcze widzieliśmy jak mówili znajomym, ale potem sami gdzieś tajemniczo zniknęli w tataraku język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group