Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna -szukam
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabrielaela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 36

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 11:16    Temat postu: Sala weselna -szukam Odpowiedz z cytatem

Hej szukamy sali weselnej !
Nie mamy wielkich wymagań. Chcemy aby sala miała lustra, im więcej tym lepiej, miło widziana możliwość zastosowania okrągłych stołów a i na suficie żeby były kryształowe żyrandole warszawa. Co do kolorystyki sali jeszcze nie zastanawialiśmy się konkretnie, ponieważ chciałabym aby wystrój pasował do kwiatów i sukienek druhen (a dziewczyny jeszcze nie zdecydowały się na kolor).
Ktoś poleca piękne lokale na terenie Warszawy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Pią 1 Lis 2019, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Dedek Park, byliśmy tam na weselu i było super. Polecam https://www.planujemywesele.pl/sale/warszawa żeby poszukać, bardzo, bardzo przydany serwis, wszystko można znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florynka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast sali wesele w plenerze? Teraz to bardzo popularne i mniej kosztowne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jazmyn.donnelly
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Lis 2019, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o plener to również o tym marze, ale w życiu mam raczej pecha do pogody Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 16 Lis 2019, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna sala to podstawa udanego wesela. Należy tu także zadbać o jakieś ciekawe dekoracje. Myślę, żę tu oferta od http://fotobudazwooda.pl także was zainteresuje. Znajdziecie tu fotodbudkę na wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MESIgoal
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Gru 2019
Posty: 30

PostWysłany: Sro 18 Gru 2019, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdź najdroższą salę weselną, aby twój ślub był niezapomniany, jeśli nie ma pieniędzy, radzę wypróbować tego bukmachera https://1xbet-nazywo.net/ , który zawsze pomaga mi z pieniędzmi! Jestem pewien, że mogą Ci pomóc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę piękną salę we Wrocławiu polecić. Lokal nazywa się Glamour. W sumie sale to są dwie, większa i mniejsza. Można je też w jedno połączyć z miejscem do tańczenia. Wystrój tam jest wyjątkowy, taka elegancja i prostota w jednym. Co do ustaleń to bardzo się starają, żeby było tak jak klient sobie życzy. A przy tym mają duże doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moge polecic idealne miejsce na zorganizowanie wesela w Inowroclawiu uśmiech Karczma Kujawska, bajecznie, klimatyczne, mnie sie tam strasznie podobalo, szef kuchni wymiata uśmiech jedzenie jest przepyszne, duzy parking, noclegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Sro 15 Sty 2020, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchajcie, jakby ktos z was nadal nie wiedzial na jakie atrakcje sie zdecydowac to polecam grupe Speedbar Krzysztofa Drabika, jest mistrzem! oczko robi naprawde fajne show, elementy pirotechniki, muzyka, swiatla, wysoki poziom rozrywki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wesele, to w pięknej scenerii, w otoczeniu natury. Nie z hukiem i pompą, a kameralne, wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. W pobliżu Krakowa (kilkanaście km od centrum) jest świetna restauracja https://grand-house.pl/restauracja/ - organizują przyjęcia takie do ok. 60 osób, czyli właśnie kameralne.. z okien widać panoramę Krakowa. Można też wynająć nocleg - piękne apartamenty i pokoje w bardzo przystępnych cenach, jak na taki wysoki standard!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group