Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GDZIE ZROBIĆ WESELE???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia86
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pią 12 Sty 2018, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobić przyjęcie weselne w lokalu, który ma już doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Jeśli jesteś z okolic Bydgoszczy albo Torunia, to polecam Hotel Autos w Solcu Kujawskim. Organizacja wesel na najwyższym poziomie uśmiech
_________________
Hotel Autos - najlepsze miejsce na wesele!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soszu
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pon 15 Sty 2018, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w jakiejś restauracji albo specjalnej sali weselnej. Teraz modne są też wesela w plenerze. Wystarczy zorganizować krzesła weselne, stoły i namiot i już mamy salę "pod chmurką" uśmiech
_________________
krzesła weselne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Nie 15 Lip 2018, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie wymarzyłam salę w pobliżu stadniny koni. Uwielbiam te zwierzęta i chciałam sesję ślubną w takim właśnie klimacie. Dowiedziałam się, że idealnym miejscem będzie Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Tam pojechaliśmy, od razu podpisalismy umowę i pozostało czekać. Wesele odbyło się dwa tygodnie temu, ale ciągle o tym myślę, bo było cudownie i wszystko udało się idealnie.
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 17 Lip 2018, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoj pomys na swoj śłub.mnie sie zawsze mazyła duża sala Wink A to może dlatego że mam sporą rodzinkę i nie wyobrażam sobie aby kogoś nie zaprosić. Mieliśmy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku -Białej, bardzo fajna sala ,jedzenie,obsługa. Mogę powiedzieć ze impreza bardzo udana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Czw 4 Paź 2018, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś z Was w mazowieckim szukał sali to pod Warszawą w Kaniach jest Dom Weselny Astoria. Fajna, naprawdę duża i elegancka sala. Menu mają bardzo ciekawe i smacznie gotują. Wiem, bo pochodzę z tych stron i byłam tam już na 3 weselach u rodzinki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 5 Paź 2018, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o takiej opcji jak noclegi oświęcim? Wydaje mi się, że ten Gościniec Na Rozdrożu ma bardzo wiele do zaoferowania. Lokalizacja jest bardzo ciekawa. Na miejscu dysponują także restauracją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolkaKarKar
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się od razu spodobał Janów Podlaski, bo jeździłam tam na długie weekendy pojeździć konno. No i w okolicy akurat jest genialne miejsce na wesele - Zamek Biskupi. Polecam się tam przejechać, zapytać o termin i sprawdzić miejsce bo jest idealne.
_________________
Żyj i pozwól umrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdakor1
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz sprawdzone polecone miejsce to lepiej robić tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sob 17 Lis 2018, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Warto mieć już coś sprawdzonego. Ja np. niedawno byłam na weselu u koleżanki na Zamku w Janowie Podlaskim- bardzo nam się tam spodobało,jedzenie również było smaczne więc postanowiliśmy od razu zarezerwować termin dla siebie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Nie 18 Lis 2018, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majka, a kiedy planujecie wesele? Ten zamek jest cudny, więc dobry wybór! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group