Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GDZIE ZROBIĆ WESELE???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 17 Sie 2015, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze, że my z mężem pochodzimy z tego samego miasta uśmiech z jednego podwórka prawie uśmiech

Jeśli na tym gruncie jest spór to rzućcie monetą uśmiech albo niech wygra tradycja albo zróbcie wesele tam skąd będzie więcej gości ( to wyjdzie taniej)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy robić wesele w Pałacu Brzezina pod Wrocławiem uśmiech Jest przepiękny, mam nadzieję, że wszystko się uda, co sobie zaplanowaliśmy i będzie to idealny dzień uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aderik32
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Sie 2015, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam już na kilku weselach i najlep[iej wypadaja te na powietrzu - jakieś agroturystyki....Fakt, czasami dojazd jest kłopotliwy...
_________________
Bo na weselu ważna jest muzyka! DJ czy zespół muzyczny to połowa sukcesu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw 27 Sie 2015, 11:46    Temat postu: wesele idealne Odpowiedz z cytatem

Według mnie idealnym miejscem na organizację wesela jest http://www.palackotulinskich.pl/
Piękne wnętrza, a do tego cudowne otoczenie, wspaniała obsługa, naprawdę polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2015, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, ze jest więcej fanek takich wyjątkowych miejsc jak pałac uśmiech O Kotulskich nie słyszałam, ale pewnie jest równie piękny jak Brzezina skoro zdecydowaliście się tam na wesele.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naarina
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 14 Wrz 2015, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pod Szczecinem jest dobre Centrum Bankietowe Lila Park. Chyba jeszcze nikt o nim nie wspomniał w tym temacie. Oto link http://www.lilapark.net/ Ja zamierzam właśnie tam urządzać wesele. Myślę, że by się wam spodobało. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2015, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczecin to jednak dość daleko zważywszy, że obydwoje jesteśmy z okolic Wrocławia. Przeglądałam jeszcze wiele ofert odkąd się zdecydowałam na Brzezinę, ale żadna mnie nie urzekła jak tamten pałacyk uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Sro 14 Paź 2015, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dziwnego, to piękny barokowy pałac. Fajnie, że ktoś się nim zajął i udostępnia gościom. Ma ładną, malowniczą okolicę. Odwiedziliśmy pałac z mężem na naszą pierwszą rocznicę. Był to bardzo romantyczny weekend.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Wto 20 Paź 2015, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak romantycznie <3 Ten pałac ma w sobie to "coś". Nie mogę się doczekać aż zaprezentują mi wstępne dekoracje. Do ślubu co prawda jeszcze czas, ale projekt ma być lada moment.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Sro 21 Paź 2015, 3:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta ekipa naprawdę wie co robi. Nie zawiedziesz się, ale poczekaj na sam koniec, po potrafią nieźle nabałaganić przy strojeniu. Dopiero jak posprzątają i podopinają wszystko jak należy będziesz mogła w pełni podziwiać swoją salę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group