Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GDZIE ZROBIĆ WESELE???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrionka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2011, 5:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azadi napisał:
Jeśli będzie chciał na sali z własnym jedzeniem, gdzie wszystko trzeba załatwić we własnym zakresie, to mu powiedz że Ty mozesz co najwyżej zatwierdzić jego wybór, ale szukać, dzwonić i jeździć nie będziesz, skoro to on chce mieć pod górkę język


hihihi oj podejrzewam, że to byłoby ponad Jego możliwości język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokoshk@
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw 12 Lip 2012, 12:50    Temat postu: weselicho Odpowiedz z cytatem

moi rodzice roznwież chcieli robic moje wesele w wiejsckiej sali a co gorsza w remizie i to nie dlatego ze nie maja kasy po prostu cos im sie tak umyslilo. mnie oczywiscie ten pomysl sie nie podobał. chcialam wesele w moim miescie lublinie i najlepiej w restaurcji z reszta moj mąz rownież. Doszliśmy do kompromisu nie wiem jakim cdem ale sie udalo, i zrobilismy wesele na samym obrzeżu miasta czyli w domu weselnym. Nie mogę powiedziec złego słowa było jak w restauracji na najwyższym poziomie i mogę wszystkim polecić Sonatinę. Nie dośc, że cena nie wysoka bo tylko 150 zł to tata był ucieszonym możliwośćią roznoszenia alkoholu gościom:) + wiejscki stół i ogródek na zewnątrz. wszystko wyszło extra i rodzice zadowoleni i my również a najważniejsze, że goście bardzo chwalili jedzienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucywebb
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią 13 Lip 2012, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIEUCZCIWA REKLAMA STRONY zrobmywesele.pl . (KONSULTANTKA SAMA SIĘ REKLAMUJE, NA CO WSKAZUJE M.IN MAIL mhunkowska@zrobmywesele.pl) EDYTOWANA PRZEZ MODERATORA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aworm
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić ofertę Hotelu Poniatowskiego (***). Piękne miejsca na organizację niezapomnianego wesela. Bardzo profesjonalna obsługa i przede wszystkim oferująca szerokie menu hotelowa restauracja spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ceny również bardzo przystępne. Warto sprawdzić.

Więcej informacji na stronie: http://www.hotelponiatowski.pl/ - jest tam także krótki film obrazujący, jak wygląda wesele w tym hotelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2014, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo indywidualna kwestia podobnie jak chociażby z dodatkami ślubnymi,biżuterią czy garniturem,suknią ślubną. Tutaj akurat w grę wchodzi także odległość dla gości,hotele z reguły są droższe,ale jeżeli kogoś stac to czemu nie,w końcu organizuje się to raz w życiu:)
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginava
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 23 Kwi 2014, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my się zastanawiamy z lubym nad weselem na świeżym powietrzu, ewentualnie w takim dużym namiocie. Byliśmy na 2 albo 3 takich ślubach i bardo mi się to podoba. Cenowo jest dosyć przystępnie (rozmawiałam już z firmą wypożyczającą meble - bardzo mili ludzie i rzeczowi: http://www.loungetime.pl/ tylko ta polska pogoda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbert Oruba
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie mamy do czynienia z niezliczoną ilością miejsc przystosowanych do organizacji wesel. Należy porozmawiać z partnerem/partnerką jaki ma mieć wydźwięk uroczystość weselna. W ostatnim czasie obok wytwornych sal zauważa się wesela w plenerze, oraz odnoszące się do tradycji jakie przyszła Para Młoda wynosi z rodzinnego domu.

Pozdrawiam
Norbert http://www.weselezklasa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek i Ewelina
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 10:41    Temat postu: Wesele w okolicach Szczecina Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejszy dzień w życiu już za nami. Możemy powiedzieć, wesele można śmiało zorganizować w Centrum Lila Park. Nasze wesele zostało wcielone w życie i wszystko było zgodne z tym co sobie chcieliśmy. Goście jak i my byliśmy zachwyceni jedzeniem, którego było pod dostatkiem. W obiekcie są miejsca noclegowe, więc nie ma problemu w przypadku gości przyjezdnych. Bardzo ładny wystrój sali i mila obsługa dopełniły całości. W okolicy znajduje się piękny i duży ogród. uśmiech Tutaj możecie zajrzeć do galerii: http://www.lilapark.net/galerie-zdjec/sala-bankietowo-weselna.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro 17 Wrz 2014, 13:28    Temat postu: Re: GDZIE ZROBIĆ WESELE??? Odpowiedz z cytatem

katrionka napisał:
Witam, nie wiem czy temat taki był już poruszony; jeśli tak to z góry przepraszam....ale mam pewien problem, który spędza mi sen z powiek...mianowicie;GDZIE ZROBIĆ WESELE??...Planujemy z narzeczonym ślub w przyszłym roku, wszystko idzie w dobrym kierunku, lecz kiedy pojawia się temat miejsca ślubu,wesela zaczyna sie istna wojna - jak wiadomo ślub i wesele powinno odbyć się u panny młodej...mój narzeczony pochodzi z miasteczka ja z dużego miasta; on chce, by wesele i ślub było u niego w miasteczku ja chcę by było u mnie w mieście. Jego argument to to, że ma dużą rodzinę i w małym mieście taniej; ja z kolei znalazlam restaurację, gdzie można dowieźć swoje jedzenie(koleżanka miała tam wesele i chwaliła sobie) i w sumie cenowo wyjdzie nam bardzo podobnie..a moja rodzina musi i tak przejechać pół Polski by dojechać do mnie do miasta na wesele i nie chcę ich obciążać jeszcze podróżą do miasta narzeczonego.Niestety narzeczony jest głuchy na jakiekolwiek argumenty. Jest mi niezmiernie przykro, że taki teamt jest powodem ciągłych kłótni...wiem, że trzeba pójść na kompromis...ale może ktoś podsunie mi jakiś pomysł jak przekonać narzeczonego?pytajnik
pozdrawiam wszystkich Very Happy



Ja zdecydowałam się na to miejsce:
http://www.palackotulinskich.pl/przyjecia/wesela
Zachwyciło mnie swoją ofertą, menu, sale, pokoje, park...
Cudne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Wrz 2014, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy dla Was na blogu kilka dobrych rad, co do wyboru miejsca. Sala weselna, hotel, restauracja czy plener?
Warto rozważyć wszystkie wady i zalety każdego z tych rozwiązań uśmiech

Przeczytajcie! Zapraszamy do nas uśmiech
http://zrobswojslub.pl/wybieramy-miejsce-na-wesele/
_________________
Zapraszam na bloga uśmiech
zrobswojslub.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group