Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na utrzymaniu męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owiraptorek napisał:
[...] N ma wolny zawód, a do tego pracuje głównie wieczorami, więc jakby coś to moglibyśmy się dobrze uzupełniać w opiece nad dzieckiem uśmiech

U nas jest właściwie identycznie uśmiech
owiraptorek napisał:
Wydaje mi się, że matka ma bardziej naturalną więź z dzieckiem, a ojciec sobie ją musi "wypracować", więc może te godziny spędzone sam na sam wyszłyby na dobre uśmiech

Wg mnie szczęśliwa mama to spełniona mama - i rodzinnie i zawodowo.

Podpisuję się wszystkimi "ręcami". AMEN.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam życia na utrzymaniu męża, u mojego P tak jest i jak patrze na jego mamę to widzę, że nie jest jej to na rękę smutny Ale P ma 4 rodzeństwa i jakoś się tak ułozyło, że jego tato zarabiał wystarczająco i tak zostało do dziś. Wiem, że wiele rzeczy wynosi się z domu ( nieświadomie często) więc juz od kilku lat nabąkiwałam o tym, ze jak kiedyś będziemy mieli pełną rodzinę oczko to nie zamierzam zostać w domu na Amen. Na poczatku było cięzko, ale jak mówię jak się chłopa utemperuje wcześnie to mozna wiele oduczyć i nauczyć. Teraz jest to dla nas naturalne, ze po jakims czasie po urodzeniu dzidzi wróce do pracy uśmiech Ale niestety przez długie lata "uczyłam" go rozmowy i chodzenia na kompromis oczko Mam nadzieję, że po ślubie się to nie zmieni....
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2011, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzwoneczek napisał:
MissIndependent napisał:

ja do niedawna też myślałam, że to daleka przyszłość. a okazuje się, że nie tak daleka, bo w wieku 30-31 lat chciałabym już mieć 1 dziecko. a pod koniec roku już mi 24 stuknie,


To jescze trochę czasu masz uśmiech Ja mam 22 i dziecko też planuję w wieku 30 lat

to się tylko tak wydaje Wink ja nie twierdzę, że dopiero w wieku 31lat mam zamiar zajść w ciążę, ja już wtedy mam zamiar mieć już 1 ciążę za sobą Smile do tej pory myślę mieć już na tyle pewną pozycję w firmie, by iść na rok na urlop i mieć potem do czego wrócić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałam z koleżanką, która jest na utrzymaniu męża i mówiła, że najgorzej sie czuje, jak zbliżają się jego urodziny lub jakieś mikołajki... nie ma za co kupić prezentu, a głupio brać od niego, żeby mu potem oddać ta kasę w postaci paczki... dlatego uważam tak jak mój Ł, przynajmniej najniższa krajowa jakby wpadła, daje coś... Zawsze na te waciki masz, no i na upominki czy niespodzianki uśmiech uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atina koleżanka ma to samo co ja też mi w tych momentach bardzo trudno smutny

Co do tematu to jestem na utrzymaniu męża z wyboru nas obojga , ponieważ ja się uczę i nie da rady żeby pracować ale zbliżają się wakacje więc już jestem na etapie intensywnych poszukiwań i myślę że od czerwca zacznę jakąś pracę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się dowiedziałam niedawno że od lipca do września(mam nadzieje zę w tym czasie uda mi sie znaleśc pracę ) bedę na utzrymaniu mojego męża ponieważ kończy mi się umowa 30 czerwca, i mi nie przedłuzą jej od 6 idę na zaległy urlop więc będę mieć więcej czasu na przygotowania ślubne.

Ale później bardzo chciałąbym znaleś pracę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska w takim razie życzę powodzenia w znalezieniu pracy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2011, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabi dziękuję, ale dopiero zacznę szukać po tych wszystkich zamieszanich związanych ze ślubem i po porróży jeśli na nią pojedziemy, więc na pewno w sierpniu bedę pełnoetatową żoną, tzn. śniadanka przed i do pracy, obiadek przed nosek, i kolacyjka, pyszne ciasteczka i dogadzanie mężusiowi. lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2011, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe rozpieścisz go oczko

Pinesska, a jeśli do tej pory będziesz już w ciąży to też szukasz pracy od września?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tez bierzemy pod uwagę, i jeśli bede w ciązy to zostane na utzymaniu męza do czasu aż odchowam dziecko.

I to jest nasza wspólna decyzja.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group